از بیوه شان کانری 27 میلیون دلار

خواسته شد

پس از اینکه کانری رسماً کار سینمایی خود را به پایان رساند ، به باهاما نقل مکان کرد. این در سال 2003 اتفاق افتاد. این بازیگر خودش به ثروت و شهرت رسید. پدر و مادرش افراد فقیری بودند. مادر به عنوان نظافتچی ، پدر – به عنوان کارگر کار می کردند. خود كانری بسیاری از مشاغل را تغییر داد. او راننده ، شیر دوش ، صیقل تابوت بود. و او با لقب آقا این دنیا را ترک کرد.

و حالا که او رفته است ، بیوه 91 ساله بازیگر میشلین روکربون تقریباً به زندان و 27 میلیون دلار جریمه روبرو شده است. بزرگترین روزنامه ها در این باره می نویسند. این یک کلاهبرداری بزرگ مالیاتی است.

همانطور که مشخص شد ، دادستانی اسپانیا قبلاً در طول زندگی همسر مشهور میشلین استعلام ارسال کرده بود ، اما هیچ واکنشی به آنها نشان نداد. باید منتظر مرگ بازیگر برجسته ای بود تا دست به تهاجمی بزند.

این اتهامات مربوط به مشارکت در تخلفات مالیاتی ، به ویژه در اطراف عمارت در ماربلا است که متعلق به این زوج ستاره بود. ویلا در سال 1999 به فروش رسید. در مکانی که در آن واقع شده بود ، مدت ها پیش یک ساختمان آپارتمانی ساخته شده است. و طبق ادارات اجرای قانون ، همه اینها با دور زدن قانون انجام شده است. این داستان در یک زمان طنین داشت. این هزینه برای آزادی وكیل شان كونری ، شهردار ماربلا و تعدادی دیگر از مقامات شهری بود. میشلین خود را در این معامله مشکوک دخیل نمی داند و معتقد نیست که می تواند از آزادی خود محروم شود. مشهور است که همسر سزار بیش از ظن است.

مقاله مرتبط  تاجیکستان در مجمع همکاری با کشورهای آسیای میانه - اوستا شرکت کرد

نوه شان کانری با سبک زندگی مجلل خود تحت تأثیر قرار گرفت  نوه شان کانری تحت تأثیر سبک زندگی مجلل خود

به گالری عکس مربوط مراجعه کنید