آندری اسمولیاکوف با سرگرد چرکاسف خداحافظی کرد: فیلمبرداری آخرین فصل Mosgaz به پایان رسید.

سریال در حال استراحت شایسته است.

آندری اسمولیاکوف در یک محیط بسیار آشنا است. «ژیگولی» و پلیس «گازیکی»، لباس های دهه هشتاد و البته کلاه معروف سرگرد چرکاسوف. اما این بار فضای صحنه فیلمبرداری بسیار احساساتی‌تر شده است، زیرا همه شرکت‌کنندگان خودرو در حال خداحافظی با سریال هستند.

فیلمبرداری آخرین فصل نهم روز گذشته در مسکو به پایان رسید. چرکاسوف و تیمش دوباره پرونده دشواری را کشف کردند، در میان بسیاری از مظنونان به دنبال تبهکاران واقعی گشتند، زمان زیادی را در خیابان ها و حتی در پشت بام های شهر گذراندند.

به تیم ستاره ای این پروژه بازیگران جدیدی از جمله چهره های شناخته شده پیوستند. اولگا لرمن، الکسی گوسکوف، آندری مرزلیکین و لئونید یارمولنیک در سایت مشاهده شدند. دومی نقش یک کلاهبردار هنری را دریافت کرد که هدیه بزرگی برای این بازیگر بود، زیرا به گفته لئونید ایزاکوویچ، او آشنایان زیادی دارد که در پیچیدگی های بازار هنر به خوبی آشنا هستند. علاوه بر این، دهه هشتاد برای یارمولنیک منحصراً با خاطرات خوب همراه است.

لئونید یارمولنیک. عکس: سرویس مطبوعاتی شبکه یک.«کارهای زیادی برای انجام دادن وجود داشت، چیزهای زیادی برای عاشق شدن وجود داشت. فیلم‌های فوق‌العاده‌ای بود که من در آنها بازی کردم. این بازیگر سر صحنه گفت: برای من دهه هشتاد زمان امید است.

بازیگر اصلی آندری اسمولیاکوف این بار مجبور شد در شرایط سختی نقش چرکاسف را بازی کند. بر خلاف بازیگر، بازپرس معروف به تدریج به یک کهنه سرباز تبدیل می شود که می خواهند او را از تجارت حذف کنند. اما همانطور که مشخص است، بازنشستگی نیز می تواند بسیار موثر باشد.

مقاله مرتبط  تئاتر Praktika یک آزمایش اجتماعی بر روی مخاطب