اکانت دیمیتری کولدون در پلتفرم موسیقی با انتشار یک تراک ناخوشایند هک شد

اکانت دیمیتری کولدون در پلتفرم موسیقی با انتشار یک تراک ناخوشایند هک شد

دیمیتری کولدون امروز در شوک است: یک آهنگ زشت در بزرگترین پلت فرم موسیقی ظاهر شده است که با نام او امضا شده است. اگرچه خود خواننده با او کاری ندارد.

Koldun به طور سنتی آمار تبلیغات نسخه جدید خود را امروز در پلتفرم بررسی کرد و متوجه شد که یک روز قبل تراک جدید “Rumble” در پروفایل و به نام او ظاهر شده است.

نه هنرمند و نه مدیریت او کاری به انتشار این اثر ندارند. با کلیک بر روی بازی، دیمیتری بخشی از زبان منتخب زشت را در ترکیبی که تحت نام koldun منتشر شد دریافت کرد.

هنرمند MK اعتراف کرد: “گفتن اینکه دیوانه شدم، چیزی نگفتن است.” – ابتدا فکر کردم که یک جور اشکال دارم، از همسرم خواستم از حساب خود وارد شود، آنها از طریق دوستان و مدیریت در کشورهای مختلف آن را بررسی کردند. همه جا این زشت مانند آهنگ جدید من است. این یک نوع داستان آشکار است، نمی دانم این یک اشتباه است یا هک. هنوز مشخص نیست چه اتفاقی می افتد و چگونه باید آن را تمیز کرد. امروز روزم خراب است.»

در حال حاضر، وکلای این هنرمند در حال بررسی آنچه اتفاق افتاده است، این امکان وجود دارد که پرونده طبق ماده 152 قانون مدنی فدراسیون روسیه “در مورد حفاظت از ناموس، حیثیت و شهرت تجاری” به محاکمه برسد.