برانکارد ریکاوری – فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو

مسئولیت این اتاق با تیم بیهوشی بوده و مراقبت از بیمار تا بهوش آمدن کامل و تحویل به بخش ترجیحاً بر عهده تکنسین هوشبری یا پرستار مجرب محول می شود. ۴- جراحی قفسه سینه: بیمار بطور صاف به پشت خوابیده، بعد از بهوش آمدن در وضعیت نیمه نشسته قرار داده میشود. مراقبت از بیمار بلافاصله بعد از پایان عمل جراحی معمولا در فضائی در داخل اتاق عمل بنام اتاق ریکاوری انجام می شود تا بیمار بطور کامل بهوش آمده و آماده تحویل به بخش جراحی گردد. از این محصول برای جا به جایی بیمار بین بخش های بیمارستان استفاده می کنند ، همچنین از این محصول برای ریکاوری بیمار بعد از حراحی و خارج شدن از اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد .

یکی از مهم ترین تجهیزات در بخش جراحی و ریکاوری بیمارستان برانکارد ریکاوری است که نوعی تخت می باشد. هنگامی که بیمار هوشیار می شود پرستار باید به بیمار شرح دهد که عمل او خاتمه یافته است و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. هنگام تحویل بیمار به پرستاربخش، شرح کامل و کوتاه از وضعیت بیمار به پرستاربخش بدهید. پس از ورود بیمار به ریکاوری، گزارش کامل وضعیت او را از پزشک بیهوشی یا پرستار انتقال دهنده دریافت کنید. پرستار به او یادآوری می نماید که در اتاق ریکاوری می باشد. در صورتی که مشاهده حرکات دیواره قفسه سینه مشکل باشد ، باید پتوی او را کنار زد .

نرده های کنار تخت بیمار را بالا بیاورید. باید بیمار تشویق به سرفه شده تا ترشحات برونشها و راه هوایی تخلیه شود. برانکارد استاندارد باید شامل چه مواردی باشد؟ برانکارد ریکاوری یکی از تجهیزات بسیار مهم دربخش های بیمارستان میباشد که وجود آن الزامی است و باید طوری ساخته شوند که محکم و استاندارد باشند چون بیماران با وزن های مختلف روی آن قرار میگیرند در ضمن چرخ ها باید بقدری روان و قوی باشند که در هنگام ورود به راهرو ها و اتاق ها توی گوشه ها جابجایی راحت باشد. برانکارد تا شو از انواع برانکاردهای سبک و بدون چرخ است که ممکن است تک، دو یا سه شکن باشد.

2020/07/29تخت برانکارد ریکاوری سه شکن G2 مخصوص حمل بیمار در مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد. برانکارد ریکاوری محصولی کاربردی در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد. برانکارد ریکاوری مکانیکی BR2 محصولی کاربردی جهت استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان ها . آرمان جاوید سلمان از آن زمان تا سال جاری به صورت تخصصی تر کیفیت صندلی تخت خوابشوی خود را افزایش داده و محصول خود را به بیش ازهشتاد بیمارستان در اکثر نقاط کشور به فروش رسانده است. نوع پوشش و استیل استفاده شده در کالا از مواد مرغوب بوده و بر روی بدنه ی محصول از رنگ الکترو استاتیک به همراه جوش co2 استفاده شده است که آن را در برابر هر گونه مواد شوینده و قوی حتی با ph بالا ( که لازمه ی بخشهای عفونی بیمارستانها میباشد) مقاوم نموده و از زنگ زدگی آن جلوگیری مینماید.

۶- با تزریق شل کننده عضلانی اسپاسم را برطرف نموده لوله گذاری تراشه انجام شود . بیماری که تحت تزریق داروی ضد درد قرار گرفته است باید از نظر بروز عضلانی مانند اسپراسیون تنفسی – تهوع و استفراغ دقیقاً کنترل شود و پس از اطمینان کامل نسبت به انتقال او اقدام گردد. 4. زیره ی فلزی تخت ریکاوری که یاعث استحمان هر چه بیستر تخت می شود (در نمونه های قدیمی این محصول زیره ی تخت از جوب بود . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخت ریکاوری مراجعه کرده و یا با کارشناسان مجرب شرکت خاکباز تجهیز صدرا تماس حاصل فرمایید. سرم ها را راه اندازی کرده و داروهای دستورداده شده (داروهای مسکن و مخدر) را تجویز کنید.

یکی از عوارض داروهای شل کننده عضلانی که در طول بیهوشی مورد استفاده قرار می گیرد . این مراقبت در برابر اثرات داروهای بیهوشی که ممکن است به صورت آنی بروز کند میباشد که در اغلب بیمارستانها به ازای هر اتاق عمل حداقل 1 یا 2 تخت ریکاوری نیاز است. در هر بیمارستان و یا مرکز درمانی به دلیل عمل هایی که ممکن است در طول روز انجام شود. بدنه ی این کالا از آلیاژ مخصوص با استحکام بالا تولید شده است که تخت و بیمار را در برابر ضربات احتمالی و تنشهای ایجاد شده هنگام جا به جایی حفظ نموده و به کارکنان بیمارستان این امکان را میدهد تا با سرعت و کیفیت بهتری، خدمت رسانی به بیماران را انجام دهند.

بدنه ی این کالا از آلیاژ مخصوص با استحکام بالا تولید شده است که تخت و بیمار را در برابر ضربات احتمالی و تنش های ایجاد شده هنگام جا به جایی حفظ نموده و به کارکنان بیمارستان این امکان را می دهد تا با سرعت و کیفیت بهتری، خدمت رسانی به بیماران را انجام دهند. در هر بیمارستان معمولا به ازای هر اتاق عمل یک یا دو برانکارد ریکاوری موجود است. برانکارد ریکاوری یک برانکارد مخصوص اتاق عمل و پس از عملهای جراحی است. 8. دارای جای سرم بروی بدنه تخت ریکاوری . دارای پایه سرم برای راحتی در استفاده و جا به جایی دارای محل مخصوص برای کپسول اکسیژن برانکارد ریکاوری دارای یک سبد فلزی جهت حمل و نگهداری وسایل همراه بیمار از جمله لباس های تعویض شده و جلوگیری از گم شدن و اشغال فضای مفید تخت است.

تجویز یک داروی ضدتهوع، موجب برطرف شدن این حالت و حفظ آرامش بیمار می گردد. در این حالت بیمار بدلیل عدم توانایی در تنفس و استفاده از هوا و اکسیژن بسیار بوده ، سریعاٌ هیپوکسیک می گردد . دراین حالت بدلیل کاهش سطح اکسیژن سیانوز ظاهر خواهد شد . ۳- در صورت عدم تغییر در وضعیت بیمار ، توسط آمبوبگ اقدام به تنفس مثبت با فشار قوی اکسیژن می گردد تا تارهای صوتی باز شود . برانکارد پا چلاغی: این برانکارد جهت آمبولانس و اورژانس ساخته شده و سیستم آن طوری است که با فشار می توان آن را جمع نموده و در داخل آمبولانس جاسازی نمود و به محض اینکه برانکارد با ضربه مختصری به زمین اصابت کند باز شده و آماده حمل مریض می گردد.

آرمان جاوید سلمان مفتخر است که در ساخت محصول خود ازقطعات ساخت داخل استفاده نموده و با اطمینان کامل برای کلیه ی محصولات خود دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. در تاریخ 78/09/28 به صورت رسمی به نام آرمان جاوید سلمان با زمینه ی فعالیت تهیه و تولید تجهیزات پزشکی در اداره ثبت شرکت ها به شماره ی 35668 به ثبت رسید. در سال 91، سال حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی، آرمان جاوید سلمان پس از طی مراحل مختلف طراحی و تولید موفق به ساخت برانکارد ریکاوری و اورژانس گردید.

تخت های برانکارد به دلیل استفاده ی مکرر و زیاد طی روز و سال ها بایستی از استحکام بالایی بر خوردار باشند. مورد استفاده قرار می گیرد. برانکارد ریکاوری در بخش ریکاوری و پس از عمل های جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. برانکارد یا برانکار یکی از تجهیزات پزشکی است که برای حمل موقت و کوتاه مدت بیماران استفاده می گردد. علائم سردی، رنگ پریدگی، سیانوز در اندامهایی که جریان خون آنها کافی نیست، مشاهده میشود. به محض بهبودی علائم، جهت جلوگیری از لخته خون و احتمال بروز آمبولی و ترومبوز به حرکت دادن اندامها تشویق شود. ۲- وجود ترشحات از قبیل خون – بزاق و وجود استفراغی که موجب تحریک تارهای صوتی می شود. 5. دارای رویه چزم با قابلیت شستشوی اسان (easy claen) که در صورت الورگی به راحتیمی توان ان را تمیز کرد .

از مشخصات دیگر برانکارد ریکاوری میتوان به قابلیت تنظیم ارتفاع کلی و شکن زیر سری بیمار بوسیله هندل و قابلیت ترندلنبرگ اشاره نمود که با جک گازی انجام میشود. ۵- در صورتی که با اقدامات فوق شرایط بیمار بهتر نشد ، اقدامات اورژانسی پزشکی اجرا شود . صورت و زبان از علائم مشکلات تنفسی است وظیفه پرستار کنترل راه هوایی و مشاهده حرکات تنفسی و انجام اقدامات لازم می باشد . همچنین ایجاد آرامش و اطمینان خاطر در بیمار ار مهمترین اقدامات است . ۷- ایجاد آرامش و دادن اطمینان خاطر به بیمار از ضروریات است . دست بیمار که سرم به آن وصل شده، باید در معرض دید بوده از قرار دادن آن در زیر پتو خودداری شود تا براحتی همه اتصالات و جریان سرم در آن قابل مشاهده باشد – جریان سرم به میزان مورد لزوم تنظیم میشود که معمولاً پس از عمل پزشک بیهوشی دستورات آنرا صادر خواهد نمود.

بدنه این برانکارد از آلومینیوم و پوشش آن از برزنت ضد باکتری ساخته می شود. این برانکارد از نوع دو شکن است و رویه ABS دارد. روی بستر از تشک دو تکه طبی پوشانده میشود تشک به بستر متصل میباشد ولی بخاطر مسایل بهداشتی این تشک ها قابلیت شستشو دارند. برانکارد ریکاوری یک شکن مکانیکی دارای رویه ABS سپهریار با قابلیت اتصال تجهیزات جانبی مانند مانکی بار مناسب اتاق های ریکاوری می باشد. برانکارد ریکاوری مدل B6400 محصول ایران برانکارد ریکاوری مدل B6400 محصول ایران دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک و سطح بستر یک شکن با کفه ABS با قابلیت شستشو و ضد عفونی می باشد .

✔ قابلیت نصب : پایه سرم , رول و … برانکارد ریکاوری دارای پایه سرم در بالای سر بیمار میباشد که روی تخت نصب است. اهمیت به آسایش مصرف کنندگان و لبخند رضایت مندانه آنان که از کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب ناشی میشود، از بدو تاسیس تاکنون هدفی ارزشمند و سرلوحه فعالیت های این شرکت بوده است. از آن جایی که برانکارد ریکاوری برای بیماران پس از عمل جراحی استفاده میشود، بایستی کیفیت بالایی داشته باشد تا راحتی بیماران تضمین شده و موجبات رضایت ایشان را فراهم نماید. برانکار یا برانکارد یک لغت فرانسوی وسیله ایست برای انتقال مصدوم یا بیمار که حال وی وخیم یا شدیدا صدمه دیده باشد و بتوان از این وسیله بیمار را به آمبولانس یا جاییکه به مداوای آن می پردازند، منتقل نمود.

برانکارد ریکاوری یک برانکارد مخصوص اتاق عمل و پس از عمل های جراحی است. برانکارد ریکاوری دارای یک سبد فلزی جهت حمل و نگهداری وسایل همراه بیمار از جمله لباسهای تعویض شده و جلوگیری از گم شدن و اشغال فضای مفید تخت است. تشک این برانکارد در اثر استفاده طولانی مدت توسط بیماران مختلف دچار فرورفتگی یا پوسته پوسته شدن نمی شود. هنگام خرید این برانکارد باید دقت شود که دارای رویه ضد زنگ باشد و تشک آن نیز به مرور دچار فرورفتگی و آسیب نشود. این تخت ها معمولا در ۲ مدل معمولی و ارتفاع زن تولید می شوند که هر کدام از آن ها مشخصات و ویژگی های متفاوتی را دارا می باشند. برانکاردها برای جلوگیری از سقوط بیمار درد و طرف دارای بدساید هستند بدساید ها فلزی و در دو مدل تولید میشوند یا تاشو میباشند یا معمولی که به سفارش بیمارستان بستگی دارد.

این تختها معمولا در 2 مدل معمولی و ارتفاع زن تولید میشوند که هر کدام از آنها مشخصات و ویژگیهای متفاوتی را دارا میباشند. برانکارد ریکاوری نیز همچون سایر محصولات و تجهیزات بیمارستانی، از امکانات و ویژگیهای به روزی برخوردار است. برانکارد ریکاوری مکانیکی BR3 جهت کاربری بیمارستانی در مراکز درمانی و جا به جایی در اتاق های مراکز درمانی . دارای پایه ی قوی و مستحکم که در صورت جا به جایی با سرعت بالا و برخورد به دیوار توان تحمل تنش و کوبش را دارد . این برانکارد تشک فومی دارد که بر روی آن رویه چرمی با مقاومت بالا داده شده است که قابل شستشو نیز می باشد. که از جنس ABS در آن ها استفاده شده است.