“برهنه” یک آزمایش بسیار جدی است “: النا کوندولاینن اکنون چگونه زندگی می کند

در تابستان 2020، النا ناگهان از هوش رفت. سر میز بوفه پس از پایان فصل با همکاران تئاتر ماه، این بازیگر سکته کرد. اولین نشانه های بستری اورژانسی، تاری هوشیاری و توهمات یک زن 62 ساله بود. فشار النا در آن زمان 220 به 120 بود. این هنرمند حدود یک ماه را در بیمارستان گذراند. این بازیگر امیدوار بود که یکی دو هفته بگذرد و همه چیز درست شود. کلا عوض شدم الان ساعت هشت شب خوابم میبره گوشی رو خاموش میکنم. پس از سکته مغزی، نمی توانم به تلفن یا تلویزیون گوش کنم – همه صداها مرا دیوانه می کند، “النا در یکی از مصاحبه های تازه خود با لرا کودریاوتسوا اعتراف کرد. بازسازی نماد جنسی سینمای شوروی دو سال طول کشید. تمام مراقبت های الینا توسط پسرانش انجام شد. النا با گفتار مشکل داشت ، نمی توانست به طور مستقل حرکت کند ، نمی توانست حرکات را هماهنگ کند و به سرعت شروع به کاهش وزن کرد. علاوه بر این، این بازیگر در حالی که در درمانگاه بود، زیر دوش افتاد که منجر به شکستگی دست شد.

نویسنده ماریا آرباتوا در مصاحبه ای با MK به اشتراک می گذارد: “النا سکته جدی داشت، اما او یک مبارز است، او به خوبی بهبود یافت و به همان زیبایی به ما بازگشت.” صحبت در مورد مصرف شامپاین بودن او ساختگی است. در تمام سالهای آشنایی ام، هرگز او را به این موضوع علاقه مند نکرده ام. ما با هم در جشنواره فیلم زیست محیطی “سینمارینا” در ترکیه در گرانترین هتل آن زمان کشور بودیم، جایی که نه تنها همه چیز را شامل می شد، بلکه به گونه ای بود که مسافران صبح به ساحل نمی رسیدند و در آن وقت می گذرانند. میله ها و وظیفه اصلی انیماتورها این بود که بچه دار شوند تا غرق نشوند. من و لنا کنار ساحل نشستیم و آبمیوه خوردیم. و او اصلاً در آنجا “ستاره” نکرد ، توجه خود را به خود جلب نکرد ، اگرچه مردان لیس در انبوهی در اطراف او راه می رفتند.

آرباتوا خاطرنشان کرد: او یکی از بازیگرانی است که وزن، زیبایی و سلامتی را زیر نظر دارد. به نظر من او به سادگی نمی تواند خانه را بی نظم، بی لباس و زیاده خواه ترک کند.

مقاله مرتبط  برداشت پنبه در جنوب تاجیکستان آغاز شده است

«بعد از سکته مغزی، مردم کارهای زیادی برای انجام دادن دارند. و او دقیقاً همان ویژگی های شخصیتی را نشان می دهد که یک فرد قبل از سکته مغزی داشته است. سکته مغزی برای بسیاری از نظر روانی شکسته می شود، آنها نمی توانند موارد جدید را بپذیرند، پنهان شوند و فکر کنند “بگذار آن یکی را به یاد من بیاورند”. در میان دوستان من، متأسفانه، کسانی وجود دارند، – آرباتوا ادامه می دهد. – و لنا کوندولاینن یک فرد بسیار قوی است که به وظیفه بازگشت. ما به تازگی با او ملاقات کردیم – من بعد از عمل جراحی زانو هستم، او پس از توانبخشی از سکته مغزی است. و او به من اعتراف کرد که از خدمات یک خانه دار امتناع کرد – و نه به این دلیل که پولی نداشت، بلکه تصمیم گرفت خودش همه کارها را انجام دهد تا سریعتر بهبود یابد. این خیلی درست است. به او می گویم، اما شوهر و پسرم آنقدر از من مراقبت می کنند که اگر تنها زندگی می کردم، خیلی وقت بود که بدون عصا می پریدم. من اطلاعات زیادی در مورد سکته دارم: پدرم بر اثر سکته درگذشت، مادرم بعد از سکته مغزی تقریباً بدون عواقب بیرون کشیده شد، شوهر سابقم نیز سکته کرد و من تقریباً دو ماه است که در بخش او هستم. در آنجا می توانید با چشم غیرمسلح ببینید که چه کسی روی پاهای خود می ایستد و چه کسی نمی تواند. به عنوان مثال، زن در مقابل چشمان من، به درخواست شوهر سکته‌ای خود، غذا را از فهرست ممنوعه‌ها کشاند: نمک، دودی و غیره. شبیه سازهایی در بخش وجود داشت، اما مردم برای نزدیک شدن به آنها تنبل بودند، آنها بیشتر نگران بودند که کجا می توانند سیگار بکشند. و لنا کوندولاینن پس از بیماری، در اصل، نمک را رد کرد. یعنی او برنامه سختی برای بهبودی برای خود ترسیم کرده است و با پشتکار فنلاندی در حال انجام آن است.

مقاله مرتبط  مسابقه رقصندگان و طراحان رقص باله تمام روسی در مسکو پایان یافت

– استعداد بازیگر زن کوندولاینن را در مقیاس ده درجه بندی کنید.

– او یک ستاره مطلق در ژانر خود بود – یک دیوای جنسی! موفقیت النا به عنوان یک بازیگر کندولینن در دهه 90، من به 10/10 امتیاز می دهم. در هالیوود، او میلیونر می شد، اما اینجا در مسکو فقط یک آپارتمان سه اتاقه در میدان خودینکا دارد. و تمام ثروت او لباس هایش است. او لباس های دیوانه کننده ای دارد. و همیشه می گفت که بیشتر از یک بار لباس نپوشیده است. و حتی در محل تیراندازی، جایی که من او را دیدم، او با یک لباس طلایی با زواید، با دستکش های مشکی شفاف و روی Louboutins آمد. خلاصه یه عکس!

علیرغم اینکه او شوهران و معشوقه های زیادی داشت و به نظر همه او یک بلوند بیهوده بود ، لنا پسران زیبایی بزرگ کرد که تمام مراقبت از مادر بیمار خود را به عهده گرفتند. آنها او را از چشمان کنجکاو پنهان کردند، زیرا لنا نمی خواست ضعیف به نظر برسد. و آنها آن را برای مدت طولانی روی خود کشیدند، زیرا ترمیم نیز یک چیز بسیار گران است. اما ما دائماً با وضعیت هنرمندان شناخته شده رها شده توسط نزدیکان خود روبرو هستیم که توسط سرمایه های تئاتر و سینما نگهداری می شوند.

در فضای بازیگری همه خود را دست کم گرفته می دانند. اما النا کوندولاینن هنوز هم شناخته شده است، اگرچه اخیراً هیچ فیلم مطرحی با حضور او ساخته نشده است. به یک معنا، او یک پدیده منحصر به فرد است: نماد جنسی، بازیگر، خواننده، شخصیت.

حتی در آن زمان او از صحنه های صریح نمی ترسید و “برهنگی” یک آزمایش بسیار جدی است. در سینماتوگرافی امروزی فقط تنبل ها برهنه ظاهر نمی شدند، اما نکته اینجا فقط یک چهره خوب نیست، بلکه خودکفایی درونی و ارگانیک بیرونی است. تعداد زیادی از بازیگران زن خوش اندام هستند، اما به دلیل فشرده شدن، روی پرده جالب به نظر نمی رسند. و کندولاینن، در واقع، ونوس میلو است که از فوم بیرون آمد، و دوربین او را دوست دارد و جذابیت او را افزایش می دهد. النا همیشه به عنوان یک دزد قلب معرفی می شود، اما او اصلا یک کوسه نیست، بلکه فردی با پوست بسیار نازک، ساده لوح، کودکانه قابل اعتماد، لمس کننده و آسیب پذیر است. و به نظر من آدم بسیار خوبی است.

مقاله مرتبط  Tcell کمپین Catch Luck 2020 را به احترام سالگرد شرکت

– سکته مغزی برای کندولاینن چگونه بود؟

– هر سکته مغزی از دست دادن قدرت بزرگ است، استرس بزرگی است، اضطراب زیاد است. اما لنا بلند شد، لباس پوشید، آرایش کرد، بیرون رفت، در تیراندازی های تلویزیونی شرکت کرد. البته او خسته می شود و درمان – بهبودی را برای مدت طولانی ادامه می دهد. و سپس او این سال های سخت را به طور کامل فراموش می کند و به یک زندگی عادی می پیوندد. مهم است که همه چیز با عزت نفس او مرتب باشد، النا اکنون می فهمد که او نه تنها یک بازیگر فوق العاده، یک زن زیبا، بلکه یک بیماری وحشتناک است که حتی جوانان را می کشد. و بنابراین، باید بیشتر نشان داده شود تا افراد پس از سکته مغزی تسلیم نشوند و به یاد داشته باشید که نکته اصلی در بهبودی یک شخصیت جنگنده است. اما در مورد النا کندولینن، مهم است که به یاد داشته باشیم که او به عنوان سمبل جنسی ما، مرلین مونرو ما، در سال 1993 نه سکس پارتی، بلکه پارتی عشق را ایجاد کرد، زیرا عشق اصلی ترین چیز در زندگی اوست.

به یاد بیاورید که النا کوندولاینن سال ها در کارمندان تئاتر ماه بوده است. چهار بار ازدواج کرده بود. او دو پسر بالغ و نوه دارد. پس از تصویر “صد روز قبل از دستور” که در آن النا کاملاً برهنه روی صفحه نمایش بود ، به کوندولاینن عنوان نماد جنسی اتحاد جماهیر شوروی اختصاص یافت. در میان 50 فیلم با حضور این بازیگر، منتقدان سینما به «دافنیس و کلوئه»، «پایین هاوس»، «سنت جانز ورت»، «دوستی مردم» و «زنان» اشاره می کنند.