درهای تئاتر دانیلا کوزلوفسکی در سن پترزبورگ پلمپ شد

در سن پترزبورگ، تئاتر درام لو دودین که کوزلوفسکی در آن بازی می کند، مهر و موم شد.

ساکنان سن پترزبورگ اواخر عصر جمعه، 5 می، متوجه شدند که درهای تئاتر درام Lev Dodin Maly در خیابان روبینشتاین پلمپ شده است. اعلامیه روی در می گوید که تئاتر به دستور Rospotrebnadzor تا 12 مه تعطیل است.

به گفته فونتانکا، طرفین نزدیک به موسسه تأیید کردند که اکنون بررسی خاصی در تئاتر در حال انجام است، اما هنوز مشخص نشده است که با چه چیزی مرتبط است. به گزارش “MK در سن پترزبورگ”، اجراهای برنامه ریزی شده برای دوره تا دوازدهم لغو شده و بلیت های آنها پس داده می شود.

درهای تئاتر دانیلا کوزلوفسکی در سن پترزبورگ پلمپ شد
عکس: MK در سن پترزبورگدر ماه آوریل، MDT “با تأسف فراوان” از تعویق دو اجرای این نمایش که در آن بازیگر دانیلا کوزلوفسکی نقش داشت، خبر داد. تئاتر خاطرنشان کرد: «ما واقعاً امیدواریم که اجراها اجرا شوند.» کوزلوفسکی قبلاً سعی کرده بود برای حفظ آبرو و حیثیت علیه شخصیت عمومی ویتالی بورودین شکایت کند که مانند بسیاری از این هنرمند به سازمان های اجرای قانون شکایت کرد. همکارانش، او را به غیر وطن پرستی متهم کردند. دادگاه از پذیرش بیانیه ادعا خودداری کرد و این را با وجود “نقض فاحش” توضیح داد. پس از آن، تعدادی از رسانه ها شایعاتی مبنی بر خروج کوزلوفسکی از روسیه منتشر کردند که تکذیب شد.