دوشنبه ورود برای اتومبیل های دارای مسافر از تعدادی از مناطق کشور – اوستا – را محدود می کند

دوشنبه ورود برای اتومبیل های دارای مسافر از تعدادی از مناطق کشور را محدود می کند

15 دسامبر 2020 ، ساعت 09:49

اوستا. Tj | 15.12.2020 | رستم امامعلی ، رئیس شهر دوشنبه ، تصمیمی جدید و اصلاح شده درباره محدودیت ورود وسایل نقلیه به مسافران را امضا کرد.

محدودیت های مشخص شده در این تصمیم مربوط به اتومبیل هایی است که از گروه های رشت ، منطقه خاتلون ، رودکی و فیض آباد ، روگون و وحدت وارد پایتخت می شوند.

همانطور که خدمات مطبوعاتی دفتر شهردار دوشنبه اطلاع می دهد ، از اول ژانویه ، رانندگان اتومبیل هایی که مسافران را از مناطق رشت ، کولیاب ، رودکی ، فیض آباد و شهرهای روگون و وحدت جابجا می کنند و از طریق دروازه شرقی وارد پایتخت می شوند ، موظف هستند مسافران خود را در ترمینال Shark Trans پیاده کنند. ، که از سمت شهر واخادت در خروجی دوشنبه قرار دارد.

از این ترمینال مسافران می توانند با استفاده از مینی بوس های شماره 18 ، 39 و اتوبوس های شماره 2 ، 4 ، 7 ، 43 به مقصد برسند.

مسافران منطقه رودکی و نواحی خاتلون که از دروازه های جنوبی شهر وارد پایتخت می شوند ، در ترمینال JSC “تاجیوونشترانس” ، که در خروجی دوشنبه از سمت منطقه رودکی واقع شده است ، پیاده می شوند.

مسافران برای ورود به پایتخت از این ترمینال می توانند از خدمات مینی بوس های شماره 3 ، 5A ، 33 ، 42 ، 56 ، 81 ، 88 و اتوبوس های شماره 1 ، 2 ، 43 استفاده کنند.

مقاله مرتبط  ازبکستان از شرکت های چینی پیشنهاداتی برای آزمایش واکسن ضد ویروس کرونا دریافت کرده است

این پیام به منظور کاهش شدت ترافیک در خیابان های شهر ، ساده سازی حرکت حمل و نقل مسافر در دوشنبه ، در این پیام گرفته شده است.