لوهانسک زیر آتش: آنچه در انتظار حوزه فرهنگ است

لوهانسک زیر آتش: آنچه در انتظار حوزه فرهنگ است

در پایتخت LPR، وقت آن است که کار تئاترها و موزه ها را متوقف کنیم

در لوگانسک، شهری که به مدت 9 سال به نام آن صفت “رنج طولانی” اضافه شده است، وضعیت متناقضی در حوزه فرهنگ وجود دارد. در پس زمینه حملات وحشیانه نیروهای مسلح اوکراین (حداقل سه مورد در خود پایتخت و یک مورد در حومه شهر و با استفاده از موشک های کروز طوفان سایه)، در پس زمینه کشته و زخمی شدن غیرنظامیان و ترور تلاش بر وزیر امور داخلی LPR Kornet، تئاترها و موزه‌ها در آنجا فعالیت می‌کنند و حضوری به جای ارائه آنلاین.

برای مدتی، پایتخت LPR در واقع یک شهر نسبتاً “عقب” بود. اما همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در دونتسک که هر ساعت از انفجارها می لرزد، رویدادهای فرهنگی از فوریه 2022 ممنوع شده است – ساکنان دونتسک قبلاً فراموش کرده اند که هنگام ورود تماشاگران سالن چگونه به نظر می رسد.

اما، به عنوان مثال، فیلارمونیک لوهانسک در غروب 16 مه به شدت مشغول فروش بلیط بود. در آنجا خبرنگار “MK” از طریق تلفن ثابت، با کد روسی، هیچ اشتباهی وجود ندارد. در 20 مه، کنسرتی در سالن بزرگ، ورودی – از 250 روبل انتظار می رود.

تماس بعدی با تئاتر درام است. پاول لوسپکایف در 17 و 19 مه، اپرای “سپیده دم اینجا ساکت هستند” در آنجا اجرا می شود که توسط تیم خاکاسیا آورده شده است. تئاتر لوگانسک در دفاع – آثار. بلیط از 100 روبل به بالکن، 18 مه در ظهر – یک اجرای کودکان برنامه ریزی شده است. 20 مه – برای مخاطبان بزرگسال.

صندوقدار به طرف می گوید: «اگر کنسل نکنند.

چه چیزی را می توان لغو کرد؟

برخی از اجراها لغو شده است. از سوی دیگر، مدارس به “کار از راه دور” رفتند (از 16 مه، با تصمیم وزارت آموزش و پرورش LPR، – I.V.).

ما یک زنگ کنترل ایجاد می کنیم – اگر یک “زنگ انبار” فوراً روی درب تئاتر عروسکی لوهانسک آویزان نشده باشد ، این نباید در روزنامه های مسکو نوشته شود ، بلکه باید همه زنگ ها را به صدا درآورند.

20 تا 21 مه اجرا خواهد شد. بلیط از دویست روبل.

برای چه سنی هستند؟

– شش بعلاوه

ما اطلاعات موجود در سایت را بررسی کردیم – ما در مورد اولین نمایش “داستان دوشیزه تزار” برای بچه ها صحبت می کنیم.

و سپس اطلاعات جمع آوری شده را صرفاً برای کامل بودن ارائه می دهیم. سیرک لوگانسک: «در حالی که کار می کنیم، بلیت می فروشیم. ما تسویه حساب هستیم نه دولت LPR،” مردم می گویند، و بدون محکوم کردن مقامات – آنها سرزمین خود را دوست دارند و آماده اند همانطور که رهبران تصمیم می گیرند انجام دهند.

موزه شهر “قزاق لوگانسک” ولادیمیر ایوانوویچ دال قطعاً در 17 و 18 می باز خواهد بود و بلیط ها رایگان است. موزه هنر لوگانسک باز است. بلیط برای بزرگسالان 60 روبل، برای دانش آموزان و دانش آموزان 30 روبل. یعنی ما در اینجا در مورد “بقای کره” صحبت نمی کنیم – هزینه ها اغلب پنی است.

اما وقتی آدم سراغ نان یا آب می رود – و وقتی برای یک بسته غذای بچه یا قرص می رود زیر آتش می رود – و به “گلبرگ” موذیانه برخورد می کند، یک چیز است. چرا جان مردم اینجا به خطر افتاده است؟

اما آیا وزارت فرهنگ LPR اکنون نیازی به صدور دستوری برای تعلیق موقت کلیه فعالیت های کنسرت، نمایشگاه و تئاتر ندارد؟