مارینا الکساندرووا با یک ویروس کشنده سر صحنه مبارزه می کند

مارینا الکساندرووا با یک ویروس کشنده سر صحنه مبارزه می کند

این بازیگر تاج خود را به کت و شلوار مهر و موم شده تغییر داد

حتی در یک لباس ضد ویروس، مارینا الکساندرووا جذابیت زیادی دارد، اگرچه در یک تصویر جدید، پس از نقش کاترین، او بسیار غیر معمول به نظر می رسد. روز دیگر، این بازیگر شروع به فیلمبرداری در یک سریال جدید کرد که در آن نقش یک ویروس شناس را بازی می کند.

با این حال، وضعیت سلطنتی و ظاهر مطمئن این بار نیز مفید خواهد بود، زیرا مارینا به عنوان یک چیز کلان شهری که به فضای داخلی استان ختم شد، تناسخ پیدا کرده است. شخصیت اصلی، به دلایل شخصی، حرفه رشک برانگیز خود را در مسکو به سمت رئیس مرکز ویروس شناسی در نووسیبیرسک تغییر می دهد، جایی که چشم اندازها اصلاً شهری نیست. اما اگر پزشک مسکو به محیطی آرام‌تر امیدوار بود، پس از وقوع یک ویروس ناشناخته در زباله‌دانی غیرقانونی یک کارخانه فرآوری گوشت محلی، همه برنامه‌های او از بین رفت.

دکتر در تلاش برای دفاع از ساکنان روستاهای مجاور، ناگهان متوجه می‌شود که عدم تمایل سرسختانه مردم به پیروی از آخرین توصیه‌های پزشکی گاهی بسیار بدتر از خود ویروس است. گسترش آنی عفونت به یک پس‌زمینه وهم‌آور برای احساسات واقعاً کارآگاهی تبدیل می‌شود، جایی که پزشک پایتخت به طور ناگهانی به داخل کشیده شد.

مارینا الکساندرووا که اخیراً بیشتر در مناظر تاریخی ظاهر شده است، نقش جدید خود را بدون کنایه، “به صفر رساندن همه فرآیندها” می نامد. به همراه مارینا ، ناتالیا روگوژکینا ، سرگئی مارین ، ماریا ریشچنکووا ، کنستانتین بلوشاکا و سایر بازیگران در “صفر” شرکت می کنند.

منتشر شده در روزنامه “Moskovsky Komsomolets” شماره 29030 مورخ 17 مه 2023

تیتر روزنامه:
به دکتر زنگ زدی؟