مگافون تاجیکستان تعرفه ای نصف قیمت – اوستا به دانشجویان ارائه می دهد

MegaFon تاجیکستان تعرفه نیم بها را به دانشجویان ارائه می دهد

20 نوامبر 2020 ، ساعت 15:31

05اوستا. Tj | 20.11.2020 | در روز جهانی دانشجو ، مگافون تاجیکستان تصمیم گرفت مشترکین جوان خود را با شرایط ویژه ای برای اتصال به شبکه راضی کند.

مشتریانی که مایل به خرید یک شماره آسان به یادآوری زیبا هستند هنگام سفارش سیم کارت با بسته متصل از “روشن کردن!” دریافت می کنند. 2020 »تخفیف 50٪ برای ماه اول استفاده از تعرفه.

“جوانان فعال ترین کاربران خدمات دیجیتال مدرن هستند و در عین حال به پس انداز فکر می کنند. ما تصمیم گرفتیم به آنها کمک کنیم کمتر هزینه کنند و در نرخ های محبوب تخفیف بگذاریم. در همان زمان ، می توانید یک شماره “جالب” دریافت کنید ، که مطمئناً توسط همه دوستان مشترکان ما قدردانی خواهد شد و حتی سوغاتی های خوبی دریافت خواهید کرد. ما با کمال میل چنین هدیه ای به دانشجویان خواهیم داد! ” – مدیر تجاری MegaFon تاجیکستان ، جمشید بوبولیف می گوید.

با تخفیف در بسته های “چت” ، “تماشا” یا “بدون مرز” از “روشن کردن” یک شماره زیبا بخرید. 2020 “تا پایان سال امکان پذیر است. شرکت در تبلیغات به شما امکان می دهد در ماه اول استفاده از سیم کارت خریداری شده از 49.5 تا 149.5 سومونی در هزینه اشتراک صرفه جویی کنید.

برای شرکت در این اقدام ، باید با استفاده از لینک https://shop.megafon.tj/ به فروشگاه اینترنتی MegaFon تاجیکستان بروید و یک شماره سفارش دهید. همچنین می توانید به نزدیکترین دفتر اپراتور مراجعه کنید.