پنج برند برتر هوشمند سازی – الرت ایران

سیستم گرمایشی وسرمایشی خانه با توجه به دمای محیط خانه کار می کند و سیستم روشنایی با توجه به اینکه شما در کجای منزل هستید و نیاز به روشنایی دارید فعال می شود. 2. کنترل روشنایی بر اساس حسگرها: بر اساس حسگرها سیستم روشنایی به این صورت است که سنسورها حضور افراد را حس میکنند و روشنایی را فعال میکنند و در صورت نبودن سکنه در مکان حسگرها سیستم روشنایی را خاموش میکنند. در خانههای هوشمند سیمی، سیمکشی ساختمان با حالت سنتی متفاوت است، به شکلی که کلیه مصرف کنندهها و فرمان دهنده های سیستم به یک تابلو مرکزی متصل میشوند و امکان کنترل یکپارچه را به وجود میآورند. در حال حاضر خانه هوشمند به عنوان یک فناوری لوکس و لاکچری به حساب می آید و افراد معمولی و با شرایط مالی متوسط خیلی به دنبال این فناوری نیستند. دارای سایه بان های ثابت بر روی جداره های شیشه ای مزایا : دوام و طول عمر بسیار بالا – ظاهر و نمای لوکس – استفاده چند منظوره – امنیت بالا معایب : ندارد کاربری : فروشگاه بین شهری ، بوفه مدارس و مجتمع های چند منظوره ، بوفه بیمارستان ، کیوسک فروشگاهی در مراکز گردشگری و تفریحی نکته : ابعاد ، تعداد بازشو ها و کرکره های برقی و رنگ نمای خارجی این محصول بنا به سفارش قابل تغییر پیاده سازی خانه هوشمند می باشد.

مزایا : ظاهر لوکس – دوام و طول عمر بسیار بالا معایب : ندارد کانکس نگهبانی فانتزی این محصول نوعی کانکس نگهبانی با طرح و رنگ های فانتزی بوده که هر چهار گوشه آن بصورت منحنی می باشد. این موضوع به خوبی بیان گر تضمین کیفیت محصولات شرکت ام دی تی می باشد، اما محصولاتی که این شرکت به تولید آن ها می پردازد، شامل ورودی های باینری، سوئیچ ها، شاتر ها، کنترلگر های گرمایشی، کلید ها و سنسور های حرکتی برای تشخیص حضور افراد می باشد که در بازار جهانی عرضه شده اند. از حدود 1000 دلار شروع میشود، اما ممکن است بسته به میزان سیمکشی شما هزینه بیشتری هوشمند سازی ساختمان خانه داشته باشد. سپس شیرهای ورودی گاز بسته می شود و تمام سیستم های برقی خاموش خواهند شد. خانه های هوشمند طوری طراحی می شوند که بتوانید سیستم های الکترونیکی و امنیتی خانه را از راه دور نیز کنترل کنید. در واقع زندگی در یک خانه هوشمند که حرف ما را می فهمد و دستورات را با دقت انجام می دهد، بدون اینکه احتیاج به حضور فیزیکی ما در خانه باشد رویای همیشگی ما بوده است و سال های زیادی کمپانی ها و افراد زیادی سعی کردند که این رویا را تبدیل به حقیقت کنند و در پایان هم موفق شدند.

فیلم سال 1999 خانه هوشمند دیزنی، درباره رایانه ها و عواقبی بود که ماشین های هوشمند زندگی خودشان را به دست می گرفتند. تحقیقات نشان می دهد که تغییر در محیط زندگی افراد و دکوراسیون داخلی منزل و خانه هایشان ، موجب انرژی مثبت به سزایی در رفتار افراد می شود. دکوراسیون داخلی چیست؟ دکوراسیون داخلی شامل اقداماتی برای طراحی و جلوه دادن رنگ ها ، اثاثیه منزل ، و نور ، در اتاق و منزل است. اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب واثاثیه منزل ، و … بدنه خارجی ورق های کامپوزیت چند لایه آلومینیومی ، دو شیشه جانبی از نوع سکوریت برنز بصورت فیکس و یک پنجره دوجداره بازشو در قسمت جلوی سازه ، درب آلومینیوم سنگین دوجداره ضد گردو غبار ، عایق جداره ها از نوع پلی استایرن بضخامت 4 سانتیمتر ، دیوار پوش داخلی از نوع PVC روکش دار طرح چوب ، کف از نوع تخته چند لایه ضد آب با کفپوش طرح پارکت پی وی سی ، چراغ های روشنایی ال ای دی به همراه سیم کشی برق ، تلفن با فیوز مینیاتوری استاندارد می باشد.

در اکثر کشورها تولید انرژی، توزیع و مصرف آن یک مسئله مهم و حیاتی است. برای همین هوشمند سازی ساختمانها بهخاطر اینکه در مصرف انرژی صرفهجویی میکند و هزینهها را کاهش میدهد حائز اهمیت است. آیفون های تصویری در خانه های هوشمند این امکان را برای شما فراهم میکند که حتی در زمانی که در منزل نیستید، فردی که زنگ در را میزند را ببینید و حتی در را برای ایشان باز کنید. امروزه به کمک تکنولوژی و هوش مصنوعی میتوان خیلی از نیازهای بشری را حل شده دانست. هم چنین در مکان های سردی که امکان ترکیدگی لوله به خاطر کار نکردن طولانی مدت وجود دارد، این سیستم می تواند به صورت روزانه برای زمات کوتاهی روشن شده و تا از ترکیدگی لوله ها به خاطر سرمای شدید جلو گیری کند. از جمله دیگر اجزای سیستم های هوشمند در خانه عملگرها هستند. به طور خلاصه خانه هوشمند به خانهای گفته میشود که در آن میتوان وسایل و دستگاهها را با استفاده از تلفن همراه یا سایر دستگاههای کنترل از راه دور، مدیریت کرد. ما آن را برای شما هوشمند میکنیم. در واقع، شما با برنامه نویسی می توانید شرایط مختلف را پیش بینی نموده و ماشین ها( اجزای ساختمان) را برای هر اتفاقی آماده نمایید.