چگونه ژنیکوماستی را به راحتی تشخیص و درمان کنیم؟

ژنیکوماستی یکی از بیماری های بسیار شایع است به طوری که 90 درصد در نوزادان ، 60 درصد در نوجوانان و بالغین و 50 تا 65 درصد در افراد مسن شایع است و کمترین بیماری ای وجود دارد که به این اندازه شایع باشد. جراحی لب. اکثر بیماران می خواهند که ظاهر خسته یا اخموی خود را با برداشتن خطوط اطراف لب ها از بین ببرند. پس از این جراحی، بیماران معمولاً میگویند که برای اولین بار پس از سالها بدون پیراهن احساس راحتی میکنند و احساس افزایش اعتماد به نفس را گزارش میدهند. در این جراحی، سینه به اندازه ایی کوچک می شود که حالت قفسه سینه و همچنین شکل سینه صاف و یکدست شود در این موارد موقعیت و اندازه هاله سینه نیز می تواند با جراحی بهبود یافته و پوست اضافی برداشته شود. این روش جراحی زیبایی، بافت چربی و غدد اضافی را از بین میبرد تا یک کانتور صاف، محکم و مردانه به قفسه سینه مردان هدیه دهد.

در مواردی که نیاز به برداشتن بافت غددی سینه یا پوست اضافی باشد از جراحی استفاده میشود. معمولاً در جراحی کوچک کردن سینه مردان، در محلی که کمتر مشخص باشد، یعنی روی لبه هاله یا در ناحیهای که زیر بازو قرار میگیرد، یک برش ایجاد میشود. علاوه بر این، داروهایی که روی سطح تستوسترون تأثیر میگذارند نیز می توانند نتایج شما را تحت تأثیر قرار دهند. علاوه بر این، بیمارانی که دارای پوست شل شده و افتاده در اطراف پستان هستند، معمولاً به این روش نیاز دارند تا با برداشت بافت پوست کشیدهتری پیدا کنند. باید بدانید اگر شما دچار ژنیکوماستی واقعی هستید هزینه جراحی ژنیکوماستی تهران بنابراین سینه شما بزرگ شده و این حجم اضافه، بافت پستان خواهد بود که با ورزش کردن کوچک نخواهد شد و نیاز به عمل جراحی خواهید داشت. اکثر افراد استروژن را یک هورمون انحصاری زنانه تصور می کنند، اما باید بدانید که این هورمون به مقدار کم در بدن مردان نیز وجود دارد. در سالیان اخیر اساس درمان ژنیکوماستی تغییر کرده و در اکثریت موارد از لیزر لیپولیز، لیپوساکشن اولتراسونیک، لیپوساکشن Power assisted و در بعضی موارد لیپوساکشن معمولی استفاده می شود.درمان ژنیکوماستی هنوز به خاطر ماهیت سفت و متراکم پستان و اضافه بودن پوست که اغلب وجود دارد با چالش هایی همراه می باشد.

مقاله مرتبط  انجام پروژه دانشجویی - انجام پروژه های دانشجویی - انجام پروژه دانشجویی مهندسی

اغلب جراحان و فوق تخصصان جراحی پلاستیک جراحی ژنیکوماستی را زمانی انجام می دهند که مطمئن شوند که سینه ای آقایان از 6 الی 1 سال اخیر رشدی نداشته است و در شرایط فعلی دراندازه و حجم فعلی ثابت مانده باشد. بیماران باید در فواصل زمانی معین و به طور متناوب ویزیت شوند. امروزه جراحان زیبایی قادر به درمان تعداد زیادی از بیماران ژنیکوماستی با استفاده از لیپوساکشن هستند. اگر بزرگ شدن پستانها بسیار قابل توجه بوده یا اینکه برای فرد آزاردهنده باشد، پزشک حتی پس از معالجات اولیه ممکن است عمل جراحی را برای فرد توصیه کند. بیهوشی: اصلاح بزرگ شدن سینه در مردان تحت بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی به همراه تزریق آرامبخش انجام میشود که در حالت دوم بیمار بیدار بوده اما کاملاً ریلکس است و دردی احساس نمیکند. کاهش زیاد اندازه سینه نیازمند برداشتن مقدار زیادی از بافت و پوست اطراف سینه و در نتیجه ایجاد برشهای بزرگتر است که این باعث به جا ماندن اسکارهای آشکارتری میشود. استفاده از لیپوساکشن یا تکنیک برداشتن (اکسیزیون) ، به این بستگی دارد که دلیل بزرگی سینه چربی اضافی باشد یا بزرگ شدن بافت غددی.

به گفته دموبمستر برای متوجه شدن ماهیت بافت سینه در مردان توصیه می گردد به پزشک مراجعه کنند. درمان ژنیکوماستی احتمال اینکه ژنیکوماستی طول کشیده به طور خود به خود برطرف شود بعید می باشد و اغلب علی رغم درمان طبی به سمت فیروز متراکم غیرقابل برگشت و هیالینیزاسیون پیش می رود.قطع داروهایی که باعث ژنیکوماستی می شوند، اصلاح اختلال سیستمیک یا سیر طبیعی ژنیکوماستی فیزیولوژیک اغلب منجر به برگشت خودبخودی ژنیکوماستی می شود، هر چند اصلاح اختلال زمینه ای به ویژه اگر بیماری طول کشیده و فیبروز بافت پستان ایجاد شده باشد، مؤثر نیست. گاهی اوقات پزشک به بیمار توصیه میکند که برای کاهش ورم به مدت یک تا دو هفته به طور مداوم از بانداژ فشاری الاستیک استفاده کرده و بعد از آن هم چند هفته شبها از این بانداژ استفاده کند. در حال حاضر، جراحی کوچک کرن سینه در مردان تنها درمان مداوم و موثر برای بیماری ژنیکوماستی است که اگر دائمی هم نباشد اما نتایج طولانی مدت دارد. در موارد شدیدتر ژنیکوماستی برای دستیابی به نتایج مطلوب ممکن است پزشک به برداشتن بافت بدن در جراحی نیاز داشته باشد. کاهش پستان در مردان یکی از روشهای ساده و کمتهاجم جراحی زیبایی است با این حال نتایج عالی نیاز به یک روش ماهرانه دارد که فقط میتواند از طریق آموزش و تجربه تخصصی حاصل شود.

مقاله مرتبط  فروش اروزیل - بازرگانی ساینا ویژن واردکننده مواد اولیه

اگر از ظاهر قفسه سینه خود ناراحت یا رنجور هستید، یا اینکه به دلیل داشتن پستاتنهای بزرگ از انجام برخی از فعالیتها اجتناب میکنید چون میترسید سینه خود را نشان دهید، جراحی کوچک کرن سینه گزینهای است که باید در نظر بگیرید. از او بپرسید که چند عمل انجام داده است، از پزشکتان بخواهید تصاویر بیماران قبلی را نشان دهد. عکسها را ببینید و مطمئن شوید که آنچه میبینید را دوست دارید این کار نشان میدهد که سبک زیبایی یک جراح زیبایی با شما مطابقت دارد یا نه. یک جراح زیبایی آموزش دیده و واجد شرایط سعی میکند تا عملی بدون خطر را پشت سر گذاشته و با آموزش مراقبت از برشها به شما را درصد بروز عوارز را کاهش داده تا جای زخمهای ایجاد شده تا حد امکان چشمگیر نباشد و بهبود یابد. جراح در اطراف هاله دور نوک سینه یک برش ایجاد کرده و با لیپوساکشن چربی اضافی را خارج میکند. جراح، از طریق برش ایجاد شده بافت غددی، چربی و پوست اضافی را از اطراف هاله و کنارهها و پایین سینه برمیدارد.

الو جراح، دکتر آریانا، دکتر نفیسی، دکتر نجف بیگی، تاپ کلینیک

ژنیکوماستی، درمان ژنیکوماستی، جراحی ژنیکوماستی، عمل ژنیکوماستی، هزینه جراحی ژنیکوماستی، قیمت عمل ژنیکوماستی، بهترین جراح ژنیکوماستی،