کرکوروف متوجه شد که از چه کسی ملکه بسازد

تازه های بهاری از لوسی چبوتینا، ماری کرایمبرری، آنا آستی

آغاز عاشقانه ترین ماه سال – اردیبهشت – به صورت کلاسیک با ملودی های عاشقانه صداگذاری می شود و امیدوار است تابستان گرم و شادی همراه با عصرهای راحت خود در هوای آزاد داشته باشد. هنرمندان از همه اقشار با بلبل هایی در این موضوع پر شده اند که در چه چیزی هستند. اما “ZD”، طبق معمول، با دقت به چیزهای جدید می پردازد و از بین آنها انتخاب می کند، مانند یک دسته از ورق ها، آس، پادشاهان و ملکه ها با بیشترین لباس های ترامپ.

از تازه های جالب پاپ، اولین چیزی که توجه را جلب می کند “ملکه” است – دوئت فیلیپ کرکوروف و لوسی چبوتینا، که به طور فعال دوستی واقعی خود را با هنرمندی با رتبه بالاتر در شبکه های اجتماعی ترویج می کند. به عنوان یک قاعده، به دلیل چنین “دوستی ها”، خوانندگان مسن تر و در حال حاضر مستحق به طور کاملاً سودآور وفاداری مخاطبان جوان تر را دریافت می کنند و ستاره های ستاره ای که هنوز تشنه شهرت هستند، بخشی از چربی وضعیت را دریافت می کنند. فیلیپ کرکوروف هفته گذشته در مصاحبه ای با ZD این تک آهنگ را اعلام کرد که برای اولین بار در کنسرت های کرملین به نمایش درآمد و اکنون دوستداران پاپ می توانند با ثمره همکاری دیگری بین این خواننده سر به فلک کشیده و یک خواننده جوان دیگر آشنا شوند. قبل از آن ، آستی ، اکنون لوسی وجود داشت ، و این دوئت های پاپ تقریباً در زمان های بسیار قدیم با نستیا (استوتسکایا) شروع شد ، اما اکنون دوست دختر بسیار شیک او نستیا کجاست و فیلیپ کرکوروف کجاست …

کرکوروف متوجه شد که از چه کسی ملکه بسازد
آنا آستی در ویدیوی آهنگ من به تو ایمان دارم.پشت همکاری لوسی چبوتینا با دن بالان، دیمیتری مالیکوف و اجرا در جشنواره های نمادین. حتی یک ضربه قدرتمند وجود دارد – “خورشید. موناکو، که دختران در زمین های رقص با شادی آن را با سال گذشته خواندند، مطمئناً برگ برنده او است. مفهوم دوئت با کرکوروف به طور معمول سنتی بود – آنها تصمیم گرفتند شاهزاده خانم و پادشاه را بازی کنند. و کیرکوف چه کسی دیگری می تواند بازی کند؟ نه در لوله کشی… «فقط یک پادشاه می تواند از شاهزاده خانم ملکه بسازد»، واضح است که چه کسی در این دوئت «رویالیست» با لحن یک خبره می خواند. در این کلیپ، فیلیپ زیبا نه تنها با حلقه‌ها، درخشش‌ها و بدلیجات خیره می‌شود، این بار تمام بدن او با سنگ‌های مصنوعی عظیم پراکنده شده است و آنها حتی از سنگ‌های واقعی سودمندتر به نظر می‌رسند. تنها چیزی که زرق و برق معمولی را خراب می کند این است که کلیپ مملو از تبلیغات سرزده کالاهای ارزان است. قرار دادن محصول. خب، اینجور مواقع چیزی است که می دهند، می گیرند. و الان مثل قبل نمی دهند. زرق و برق، به هر حال، گرد و غبار در چشم است. با این حال، نه فیلیپ و نه لوسی هرگز در پیروی مقدس از قوانین دور از ذهن دیده نشده بودند، به ویژه اینکه چه کسی، اگر نه “پادشاه”، باید قوانین را زیر پا بگذارد …

ماری کرایمبرری دریایی از شور و اشتیاق را در ویدیوی “کوچولو، بخوان” به تصویر کشید.خواننده Marie Crimebrery با تک آهنگ “Little, sing” این هفته واکسن حقیقت خود را در برابر عناوین مصنوعی و ترحم های موسیقی پاپ توزیع می کند. او قبلاً آهنگ های زندگی نامه ای نوشته است، بدون اینکه پنهان کند که مسیر خلاقانه او شامل درد صادقانه و هضم شده زندگی است – فروپاشی روابط، رستاخیز توسط پرنده ققنوس، کار سخت و پیروزی های درخشان. اما این بار ماری از خودش پیشی گرفته است! این کلیپ با سرازیر شدن ناگهانی اشک در چشمان هنرمند از سیل خاطرات آنچه در زندگی تجربه کرده بود آغاز می شود. علاوه بر این، ظاهراً اشک ها واقعی هستند و قبل از تیراندازی با پیاز آغشته نشده اند. ترانه-گفتگو با خود کوچک در کودکی به پیامی برای خودم تبدیل شد که با وجود همه چیز و هیچکس، باید بخوانی و ادامه بدهی. متن مملو از خاطرات لحظات سخت زندگی است و ویدیو پر از تصاویر آرشیوی است، از جمله ضبط یک اجرای صبحگاهی از مهد کودک. همه اینها به نظر می رسد بسیار تأثیرگذار است، جای تعجب نیست که شنوندگان در نظرات زیر ویدیو همراه با خواننده اشک ریختند، همچنین ظاهراً مهدکودک های خود را به یاد می آورند، که، همانطور که معلوم است، به هیچ وجه مکانی نیست. شادی درخشان، اما استرس محض و محل آسیب های روانی شدید برای روح کودکان شکننده.

آنا آستی در بهار امسال تصمیم گرفت از سبک رقص موسیقی خود فاصله بگیرد و اولین نمایش کاملاً کشنده “I Believe in You” را آماده کرد. در جستجوی طولانی برای سبک خاص خود، به نظر می رسد که او بالاخره موفق شده است، کاری شبیه به «شهر 312» و «مهمانان آینده» را همزمان انجام دهد. قهرمان سرسخت، مصمم، اما در عین حال آسیب پذیر، که در گیره با یک کت چرمی بلند ایستاده، گویی در زره پوش ایستاده است، می خواند: “خب، به من بگو، آیا روحم را برهنه کردی؟” معلوم شد چیزی بین نزدیکی مطلق زرق و برق لوسی چبوتینا و برهنگی کامل روح ماری کرایمبرری است. شگفت‌انگیزترین چیز در مورد این آهنگ این است که با درد و رنج به نظر می‌رسد، اما در مورد بدبختی و درد نیست، بلکه در مورد عشق شاد معمولی و در نهایت متقابل و روابط امن و غیر هیستریک خوانده می‌شود که هیچ‌کس در آن تنظیم نمی‌کند یا هر کسی را می اندازد این واقعاً این روزها نادر است.

گرم ترین بخش بهار و زمان فارغ التحصیلی هنوز در پیش است، و ZD، مانند قبل، در جریان موسیقیدانان عاشق، ردیابی و پوشش درخشان ترین بخش ها در بازی بزرگ تجارت نمایش است.

منتشر شده در روزنامه “Moskovsky Komsomolets” شماره 29025 مورخ 10 مه 2023

تیتر روزنامه:
“ملکه” لوسی، الماس های تقلبی و اشک های واقعی