Orbakaite به بالای نمودارهای بهار صعود کرد

بیهودگی فصلی

اغلب اتفاق نمی افتد که آهنگی در صحنه موسیقی محلی وجود داشته باشد که همه درباره آن صحبت کنند. با بمب های رقص، کمبود چندان آشکار نیست، اما همه از ظاهر آهنگ هایی برای حرکات پر انرژی بدن نیز خوشحال هستند. “ZD” در حال مطالعه چشم انداز موسیقی است.

چیدمان رژه هیت کنونی احتمالاً به بهترین وجه به عنوان “اوربکایت و بقیه” توصیف می شود. به هر حال، برای “دیگران” هیچ شکایتی وجود ندارد، زیرا آنها به طور کلی تلاش کردند. فیلاتوف و کاراس، با مهارت همیشگی‌شان، دست‌کم تعطیلات ماه مه را در نظر گرفتند. و “Past Me” همراه با محدوده مشخصه دوئت و استعداد برای ریتم، که جمعیت زیادی را تکان خواهد داد.

Artik & Asti همچنین توانایی خود را برای روشن کردن مردم تقویت کردند و مهمانی های مجردی و مهمانی های شرکتی را برانگیختند. شاید از نظر صدا کمی معمولی باشد، اما حتی قبل از اینکه آواز در «عروسک» به صدا درآید، نمی‌توانید آن را با کسی اشتباه بگیرید.

Olga Seryabkina و Marie Crimebrery بار دیگر توانایی خود را در خلق پاپ مدرن دخترانه روان با کرهای جذاب ثابت کردند. و شیخ و زادونسکایا با کر شروع می کنند و احتمالاً این کار را درست انجام می دهند. در نهایت، وانیا دمیترینکو طرح علامت تجاری خود را به سبک “تو خیلی پیر شدی، نمی فهمی” ترسیم می کند و از قافیه “پیتزا-عاشق شو” خجالت نمی کشد، که البته فقط جوانان آن را می بخشند. .

شاید کریستینا و «آلا ویل سینگ» او در چنین جشنی از زندگی کمی غریبه باشند، اما این آهنگ قدیمی و پرشور بود که طوفانی واقعی در فضای رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد. چگونه اتفاق افتاد؟ شادی وجود نخواهد داشت، اما بدبختی کمک کرد؟ درک دقیق از آنچه که مردم دقیقاً در حال حاضر کمبود دارند؟ یا فقط شانس، که در صنعت موسیقی بسیار رایج است؟

هیچ کس پاسخ دقیقی نمی دهد، اما نسخه ای که مردم واقعاً فاقد چه چیزی هستند و چه کسانی کاملاً قانع کننده به نظر می رسد. اخیراً ترانه‌سرایی و تولید آهنگ‌ها به فرآیندهای مکانیکی وهم‌آوری تبدیل شده‌اند و در چنین شرایطی، احساسات بدون توجه به اینکه چگونه باید و چگونه باید باشد، ارزش خاصی پیدا می‌کنند. “Alla Will Sing” با معیارهای امروزی یک آهنگ کاملاً اشتباه است. از نظر صدا آرکائیک، محتوایی معنادار و داستان محور. اما دقیقاً چنین آهنگ ها و موفقیت آنها است که امید می دهد موسیقی هنوز یک دنیای جادویی است و نه یک کتابچه راهنمای تجاری. به هر حال ، این کلمات توسط ناتالیا کاسیمتسوا نوشته شده است که در میان آخرین ساخته های او اشعار آهنگ “Motherland” که توسط گریگوری لپس اجرا شده است. با این حال، در روسیه، استعداد نویسنده در طرح‌های منطقی نمی گنجد، که البته فقط خوشحال می‌شود، مهم نیست که خود نویسنده چقدر پرحرف و عذرخواهی است که اکنون فرزندانش را کنار می‌زند.

Orbakaite به بالای نمودارهای بهار صعود کردمنتشر شده در روزنامه “Moskovsky Komsomolets” شماره 29019 مورخ 26 آوریل 2023

تیتر روزنامه:
“Alla will sing” و دیگران