Urgant بدون Urgant: “Show Will” چگونه به نظر می رسد

لوکوموتیو به جلو پرواز می کند

“این ایوان اورگانت است ، اما بدون ایوان اورگانت” – حتی بچه ها تقریباً به “اراده نمایش” واکنش نشان دادند و در این مورد البته حق با آنهاست. احتمالاً می‌توانید در مورد اینکه چگونه همه اینها به نتیجه می‌رسد صحبت کنید، اما تولیدکنندگان را درک کنید: چگونه چیزی را که دروغ می‌گوید و استفاده نمی‌شود، انتخاب نکنید.

شایعاتی مبنی بر اینکه جایگزینی urganto در Mosfilm جعل می شود مدتها پیش ظاهر شد و انتظارات اصلی چیزی شبیه به این بود: مشابه خواهد بود اما بسیار بدتر. در واقع، معلوم شد که واقعاً مشابه است، اما بد نیست تا حد ناامیدی. یک مثبت واضح: پاول سعی نمی کند لباس ایوان را امتحان کند، ظاهراً عواقب فاجعه بار را درک می کند. ولیا به روش خود شوخی می کند و برای بسیاری ممکن است این یک منفی باشد.

در سال‌های پخش «عصر اورگانت» مخاطب می‌توانست به نوعی تعادل عادت کند. مسابقات احمقانه و سلبریتی های سریالی گذرا، نه، نه، و ناگهان به یک مخاطب قابل توجه و حتی جامعه بالا از مدرسه قدیمی تبدیل شد و خود ایوان به عنوان نماینده اشراف بازیگری سن پترزبورگ به خوبی در چنین حجاب اصیلی قرار گرفت. .

آقای ولیا بیشتر پول جدید را با تمام عواقب آن شخصیت می دهد. “آیا می توان آن را در جایی تف کرد؟” – از مجری در روند چشیدن هات داگ به همراه گاریک خرلاموف پرسید. مهمان ستاره به سرعت متوجه شد: “همسر اول من نیز در این مورد سوال کرد.” برای ساعت نه اصلا بد نیست و چشم اندازهای هیجان انگیزی را برای آینده باز می کند.

مقاله مرتبط  نویسنده Evgeny Vodolazkin در مورد حرفه بازیگری خود صحبت کرد

برای اینکه تبدیل به یک غرغر نشوید، منطقی است که اعتراف کنیم که شماره موسیقی باستا زیبا بود و لحظه اجتماعی با دانش آموز مخترع نیز مفید بود. اما اگر به طور کلی، پس احساسی مانند برخی از برنامه هایی وجود دارد که زمانی “تحت تاثیر” ساخته شده اند. یعنی بیایید ضربه بزرگی بزنیم و آن را در حد توان، تخیل و در این مورد حس شوخ طبعی بازسازی کنیم.

روند چنین تغییر بحران در حال شتاب گرفتن است. “جمله شیک”، همانطور که می توانستند، اقتباس شدند. اکنون ما به عصر Urgant پرداخته ایم، به طور کلی، لوکوموتیو به جلو پرواز می کند.

لولیتا در استودیو

او می داند که چگونه به زیبایی وارد شود، حتی در لباسی که شبیه تصادف رانندگی است. چیزی شبیه به این در “سینما در جزئیات” اتفاق افتاد، جایی که خواننده و بازیگر صریح با فئودور بوندارچوک صحبت کردند.فدور سرگیویچ احتمالاً برای اعطای عنوان بهترین مصاحبه کننده همه زمان ها و مردم خیلی زود است، اما در برنامه او برای تلویزیون محلی چیز شگفت انگیزی وجود دارد. مردم آنجا در مورد کارشان صحبت می کنند و اصلاً خسته کننده نیست.

در مورد لولیتا، البته، تنها با موسیقی یا سینما به سختی می توان از پس آن برآمد – زندگی نامه او از نظر جزئیات سکولار بسیار غنی است. او طبیعتاً از اقوام و همسران و ناامیدی ها و مشکلات مالی پس از ترک آکادمی صحبت کرد. اما او با لحن درست صحبت کرد.

عموم مردم احتمالاً به لولیتا به عنوان منبع محتوای شوک عادت کرده اند. او برای یک کلمه وارد جیب خود نمی شود، ویژگی های بی رحمانه ای را به سابق خود می دهد و می تواند با استفاده از تمام امکانات زبان روسی به یک درام جدی برسد. و حالا به نظر می رسد که لولیتا کمی آرام شده است. حداقل فعلا.

او با لبخند در مورد سازمان دهندگان کنسرت نادرست صحبت می کند، در مورد تسکالو – با اغماض. و چنین لولیتا بسیار مفید است. بالغ، باتجربه، به روش خودش عاقل، اما همیشه آماده است که احمق را احمق خطاب کند. دانش آموز ممتاز دیوا و هنوز خارج از کشور نیست.

منتشر شده در روزنامه “Moskovsky Komsomolets” شماره 29014 مورخ 19 آوریل 2023

تیتر روزنامه:
اراده به جای Urgant