XXIV جشنواره هنرهای تجسمی روسی در “اورلیونکا”. کنفرانس مطبوعاتی

ماکسیم Kenzenzov معاون وزیر فرهنگ فدراسیون روسیه ، مدیر کل مرکز کودک روسیه “Orlenok” الکساندر Dheheus ، در مورد ویژگی های برگزاری این جشنواره در یک بیماری همه گیر ، برنامه های رقابتی و غیر رقابتی جشنواره ، مضامین و نامزدهای اصلی آن ، و همچنین نمایشگاه “زمان پیشگامان و کامپسول” صحبت خواهد کرد. مدیر مجله فیلم های طنز “Yeralash” ، رئیس جمهور جشنواره جهانی هنرهای تجسمی بوریس گراچفسکی ، بازیگر زن ، نایب رئیس جشنواره Elizaveta Arzamasova ، تهیه کننده عمومی این جشنواره ، بازیگر ، تهیه کننده ، محترم کارگر فرهنگ روسیه ، تهیه کننده عمومی جشنواره های فیلم ، عضو اتحادیه سینماگران فدراسیون روسیه ، عضو شورای خبره جوایز “به خیر دنیا” لاریسا پرتوریوس ، هنرمند ، تهیه کننده تئاتر و فیلم پاول کاپلوویچ ، رئیس اتحادیه جمع آوری کنندگان روسیه والری آرکیفوف ، کارگردان فیلم ، فیلمنامه نویسان و تهیه کننده س rgei Soloviev ، تهیه کننده عمومی جایزه “به سود جهان” ، بازیگر اولگا دوناوا.

بیست و چهارمین جشنواره هنرهای تجسمی روسی از 16 تا 24 اوت سال 2020 برگزار می شود و به 60 سالگرد مرکز کودک All-Russian “Orlyonok” در منطقه Krasnodar اختصاص داده می شود.

کنفرانس مطبوعاتی بصورت آنلاین برگزار می شود.

اعتباربخشی در صفحه TASS:

جریان در:

در دسترس خواهد بود

  • وب سایت و شبکه اجتماعی فیس بوک جشنواره ؛
  • وب سایت و شبکه های اجتماعی جایزه “برای خوب جهان” ؛
  • وب سایت TASS در صفحه اعلامیه ؛
  • گروه فیس بوک مرکز مطبوعات TASS.

< / strong>

درباره جشنواره

آثار سینمای روسیه ، انیمیشن و تلویزیون ایجاد شده در سال 2019 – 2020 در برنامه مسابقه جشنواره شرکت خواهند کرد.

همچنین یکی از تم های مهم جشنواره ، کارگردانی سرگئی سولوویوف خواهد بود. به عنوان بخشی از برنامه خارج از مسابقه ، فعالیت های آموزشی و آموزشی مختلفی برای کودکان برنامه ریزی شده است

بهمراه اتحادیه گردآورندگان روسیه ، برگزار کنندگان این جشنواره نمایشگاهی غیرمعمول “زمان پیشگامان و کامسومول” ارائه می دهند.

موضوع موسیقی جشنواره بهترین آهنگ های اختصاص داده شده به “عقاب” خواهد بود که طی سالهای گذشته سروده شده است.

نامزدهای جشنواره:

  • فیلمبرداری – فیلم های داستانی ساخته شده توسط روسیه
  • فیلم های انیمیشن به طول ویژه – فیلم های بلند توسط استودیوهای انیمیشن روسی
  • فیلم کوتاه انیمیشن – فیلم کوتاه استودیوهای انیمیشن روسی
  • کارگردانان قرن بیست و یکم – فیلم های کوتاه ساخته شده توسط کارگردانان جوان ، و همچنین فیلم هایی که در گروه “سینماتوگرافی” گنجانده نشده اند
  • تلویزیون – برنامه های تلویزیونی کودکان شرکت های تلویزیونی منطقه ای و مرکزی
  • Photocross – عکسهای ساخته شده توسط کودکان تحت هدایت متخصصان در ایام جشنواره فیلم
  • Klipstream – کلیپ های ویدیویی در مورد یک موضوع خاص ، ایجاد شده توسط کودکان – شرکت کنندگان در جشنواره.

خارج از برنامه رقابت:

  • نمایشهای خارج از مسابقه (بازدیدها ، برنامه مشاور ، نمایش ویژه)
  • Flashback
  • کارگاه های آموزشی
  • جلسات
  • رویدادهای ورزشی
  • نمایشگاههای موضوعی
  • جداول گرد
  • مراسم افتتاحیه جشنواره
  • اختتامیه جشنواره – پاداش شرکت کنندگان
  • کنفرانس مطبوعاتی

جایزه بزرگ جشنواره – تندیس “پنگوئن کریستال بزرگ” در بخش اصلی “فیلمبرداری” به برنده اهدا می شود. تندیس کوچک کریستال پنگوئن به هر یک از برندگان مقام اول برنده می شود. دارندگان مقام های 2 و 3 و سایر برندگان جوایز ویژه جشنواره را دریافت می کنند.

اعضای هیئت داوران و سایر شرکت کنندگان در جشنواره جوایز تشکر و دیپلم دریافت می کنند.

بازیگران مشهور ، کارگردانان ، انیماتورها و دیگر نمایندگان حرفه های خلاق میهمان و شرکت کننده در این جشنواره می شوند.

اطلاعات ارائه شده
خدمات مطبوعاتی برای جایزه خوب جهان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>