با احساس تنفس سخت ، سرگئی پتروویچ تصمیم گرفت آزمایش COVID-19 را انجام دهد که مشخص شد منفی است. اما نیکوننکو سرسخت در اینجا متوقف نشد – او سی تی اسکن را پشت سر گذاشت. و پس از تشخیص ناامیدکننده ، وی در بیمارستان بستری شد.

با این حال ، خطر قبلاً برطرف شده است. او در قرنطینه در خانه است و وقتی از او سedال شد ، پاسخ داد: “شایعات اغراق آمیز هستند. این وحشت است! پنج روز است که در خانه هستم. من ودکا می نوشم. ” مورد دوم البته یک شوخی است. شخصیت یک شخص چنین است. نیکوننکو ذاتاً یک مبارز است ، او هرگز تسلیم نمی شود.

پنج سال پیش ، او با درخواست کمک به مبارزه دشوار با سرمایه گذاران و توسعه دهندگان سرسخت ، به هیئت تحریریه “MK” مراجعه کرد. در آن زمان ، وی بیش از 20 سال ریاست مرکز فرهنگی یسینینسکی در آربات را بر عهده داشت ، جایی که امضا theهای شاعر و سایر موارد کمیاب در آن نگهداری می شود. سرگئی پتروویچ همراه با ساکنان حیاط های خود و همسایگان ، با تمام روشهای ممکن سعی در حفظ ظاهر تاریخی محله قدیمی مسکو داشت که با نام های ناتالیا گونچاروا ، لو تولستوی ، والری بریوسف ، ارست گارین همراه بود. یک تیم بزرگ ، عمدتا زنان ، برای مصاحبه ما جمع شده بودند. مردم مانند کوه پشت نیکوننکو و یسنین ایستاده بودند. مقاله روزنامه به گشودن درهای برخی از دفاتر کمک کرد. نیکوننکو دوران کودکی خود را در آربات گذراند ، جایی که تمام عمر خود را در آنجا زندگی کرد. سرگئی نیکوننکو در فیلم “ترانه بخوان ، شاعر …” یسنین را بازی کرد سرگئی اوروسفسکی و شعرهایش را در تمام طول زندگی خواند.

به طور کلی ، او نترس و سرسخت است ، هرگز تسلیم نمی شود. او به خاطر مخاطب آماده است تا صدها کیلومتر را طی کند تا وارد مرحله سریعترین خانه فرهنگ شود و مردم نیز در این زمینه تلافی می کنند. سرگئی نیکوننکو در کارگاه معروف سرگئی گراسیموف و تامارا ماکاروا ، همراه با نیکولای گوبنکو ، ژانا بولوتووا ، گالینا پولسکیخ ، با معلم خود فیلمبرداری کرد ، که مخصوصاً برای او نقش می نوشت. به هر حال ، او در “ژورنالیست” گراسیموف نقش سردبیر یک روزنامه منطقه ای را بازی می کرد. فیلمبرداری او نه تنها شامل سریالهای مدرن ، بلکه تصاویری است که به کلاسیک تبدیل شده اند: “آنها زنگ می زنند ، در را باز می کنند!” میتا ، “مضمون” اثر پانفیلوف ، “قطعه ناتمام برای پیانوی مکانیکی” از میخالکوف ، “زمان یک رقصنده” ساخته عبدرشیتوف ، “بچه های دوشنبه” ساخته آلا سوریکووا. سرگئی نیکوننکو به عنوان کارگردان 17 فیلم از جمله کارهای محبوبش شوکشین را فیلمبرداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *