Bi-2 در آلبوم جدیدی که در Makarevich قرار داده شده

“Bi-2” حق دارد جشن بزرگی را به مناسبت پانزدهمین سالگرد “جنگجوی عجیب” برگزار کند. این پروژه که به عنوان زمینه ای برای جاه طلبی های نویسنده میخائیل کاراسف ، عموی شورا و رفیق ارشد Bi-2 در مراحل مختلف زندگی حرفه ای تصور می شود ، به یک کارخانه کامل موسیقی پاپ قابل احترام تبدیل شده است. خواسته یا ناخواسته ، لیووا و شورا ، با کمک فعال آقای کاراسف ، پانزده سال “آواز سال” خود را تنظیم کرده اند ، جایی که به جای فیلیپ و نیکولای ، مقامات راک مانند ماکارویچ و شاکرین نمایندگی می کنند ، از طوفان مغزی گرفته تا آنتون Sevidov ، مد و لباس ، چیزهایی در خودشان مانند Inna Zhelannaya ، “Alliance” ، “Megapolis” و بسیاری دیگر.

گوریلاز به عنوان یک باند مجازی با نوازندگان نقاشی ، اما موسیقی واقعی تصور شد ، که در آن کل ارتش از هنرمندان دعوت شده از ذخایر مختلف موسیقی با دامون آلبارن کار می کردند. از رپرهای معروف محلی گرفته تا ستاره های جهانی. باید اعتراف کنم که کاریکاتورها بسیار محبوب شده اند و در نهایت معلوم شد که نام آنها کمتر از خود آلبارن است.

اولین نسخه با نام تجاری Odd Warrior در سال 2005 منتشر شد. یک سال قبل ، آلبوم موفقیت آمیز “اتومبیل های خارجی” منتشر شد که “Bi-2” همه سود سهام را به عنوان سازندگان بزرگ راک اند رول جمع کرد. پس از آن پروژه فرعی چیزی غیر از یک هوی و هوس نبود ، اما صدای هنرمندان مختلفی مانند دیانا آربنینا و لیندا ، اینا ژلانایا و سرگئی گالانین به طور ناگهانی در یک منظره موسیقی بسیار غیرمعمول به صدا درآمد ، که کنجکاوی صادقانه ای را حتی در میان کسانی که به نظر می رسید کاملاً خوب می دانستند برانگیخت. از شورا و لیوا چه انتظاری دارید.

اولین آلبوم گوریلاز در سال 2001 منتشر شد. هنوز دوران سی دی بود و در مدت زمان نسبتاً کوتاهی ، سی دی با جلدی سفید که روی آن یک جیپ قدیمی با خدمه ای از شخصیت های وحشی خودنمایی می کرد ، حتی در میان کسانی ظاهر شد که از موسیقی الکترونیکی متنفر بودند. این یک کلاهبرداری الکترونیکی عظیم بود – خنده دار ، تمسخرآمیز ، کاملا غیررسمی و همچنین پر از بازدید.

پانزده سال و شش آلبوم بعد ، روش های Bi-2 در ساخت Odd Warrior تغییر چندانی نکرده اند. در نسخه جدید ، تأثیر پروژه الكترونیكی الکترونیکی شورا “كت های كوبین” كاملاً محسوس است ، اما اگر در همه اینها اشاره ای به دیسكو باشد ، این یك بزرگسال و بسیار احساسی است. و البته ، هر یک از اعضای ستاره The Odd Warrior آنچه را که به سختی در آلبوم هایش انجام می داد ، پس گرفت. صدای ولادیمیر شاخرین به سختی در آلبوم ChayFa پردازش و با دستگاه های طبل همراه بود. این آهنگ که توسط آندره ماکارویچ ضبط شده است ، از نظر تئوریک می توانست در آلبوم “Time Machines” به صدا درآید ، اما طرفداران قدیمی گروه به سختی از این موضوع خوشحال می شوند. Reinars Kaupers در هر شرایطی قدرت طوفان مغزی را از دست نخواهد داد ، و آندری میسین هنوز هم مانند یک گورو به نظر می رسد ، البته در طول یک پیاده روی غیررسمی. r’n’b جدید را اضافه کنید – divas Manija و Sabrina – و شما یک آلبوم برای افراد باتجربه دریافت می کنید که تمام تلاش خود را می کنند تا قلبشان پیر نشود.

دیمون آلبارن و شرکت به عنوان اکولوژیست های موسیقی متعهد عمل می کنند ، موسیقی خود را گویی از زباله جمع می کنند و به نظر می رسد که با ارزش ترین آنها قبلاً از آنها گرفته شده است. با این وجود ، آلبوم Song Machine ، Season One: Strange Times بسیار تازه و بازیگوش به نظر می رسد و از اولین قطعه که خواننده مهمان رابرت اسمیت از The Cure است ، شیفته آن است. بعدی التون جان ، فاتوما دیوارا ، خیابان خواهد بود. وینسنت ، پانک راک ، هیپ هاپ ، پیانوی سالن ، رقص مالیخولیایی و موارد دیگر که باید در یکی از مورد انتظارترین رکوردهای این فصل باشد.

و اگر “Bi-2” آلبومی را منتشر کرد که در آن حتی یک آهنگ زائد وجود نداشته باشد ، پس گوریلاز بهترین نسخه خود را در ده سال گذشته به دنیا آورد.