تئاترهای برجسته جهان خسارات مالی ناشی از ویروس کرونا را

برآورد کرده اند

در پایان هفته گذشته ، اخبار تکان دهنده ای از آن سوی اقیانوس در یک لحظه دور دنیا پرواز کرد. برادوی ، فضای نمادین تئاتر نیویورک ، حداقل تا 30 مه سال آینده بسته خواهد بود. روز جمعه ، لیگ برادوی ، به نمایندگی از تهیه کنندگان و مالکان 41 سالن ، اعلام کرد که تا آن زمان دیگر بلیط نمی فروشد. اما واقعاً چه موقع برادوی افتتاح می شود؟

“این س ofال از ساعت ، روز ، ماه ، سال است. در واقع ، رئیس لیگ ، شارلوت سنت مارتین ، می گوید ، ما واقعاً نمی دانیم. – البته بسیاری از نمایش ها در حال برنامه ریزی خود هستند و برخی فکر می کنند که در تابستان افتتاح خواهیم شد. امیدوارم حق با آنها باشد. اما طبق محاسبات من ، برادوی تا پاییز 2021 بازگشایی نخواهد شد. “

سینماهای نیویورک از 12 مه 2020 بسته می شوند. در آخرین فصل برادوی – از 28 مه 2018 تا 26 مه 2019 – این نمایش ها بیش از 1.83 میلیارد دلار فروش بلیط کسب کردند. بر اساس گزارش سالانه لیگ برادوی ، این بالاترین فصل فروش تاریخ است. اما آخرین سال نمایشی ناتمام ، برادوی را نه تنها کمبود پول ، بلکه یک دام واقعی مالی نیز به همراه داشت. واقعیت این است که لیگ برای نمایش هایی که قطعاً به این زودی ها پخش نمی شوند ، تقریباً 300 میلیون دلار از فروش بلیط سود کسب کرده بود.

بسته شدن برادوی بسیار فراتر از دنیای تئاتر منعکس شده است. گردشگرانی که برای تماشای نمایش های موزیکال و نمایش ها به شهر نیویورک سفر می کنند ، با پرداخت هزینه های تاکسی ، غذا و اتاق های هتل ، میلیاردها دلار به اقتصاد محلی کمک می کنند. 65٪ از فروش بلیط سالانه تولیدات برادوی را افرادی که از ایالات دیگر یا کشورها به این شهر می آیند ، تشکیل می دهند. به عنوان مثال ، سال گذشته ، گردشگران حدود 11.5 میلیارد دلار به اقتصاد نیویورک کمک کردند. حدود 8 میلیارد دلار از این هزینه ها صرف رستوران ها ، هتل ها ، خرید و حمل و نقل عمومی در خارج از برادوی شد.

مقاله مرتبط  درگذشت الكساندر گوردون - MK

خود مدیران تئاتر 3 مشکل اصلی را شناسایی می کنند که مانع بازگشت آنها به کار می شود. اولاً ، تقریباً 16٪ از تماشاگران تئاتر برادوی بیش از 65 سال دارند. و همین که گردشگران از تعداد کل بینندگان محروم شوند ، این درصد حتی بیشتر می شود. ثانیا ، برای از سرگیری حداقل بخشی از اجراها ، یافتن مبلغی چند میلیون دلاری ضروری است. و با توجه به این واقعیت که پول حاصل از فروش بلیط برای فصل 19-20 باید به بینندگان بازگردد ، احتمال جستجوی سریع پول تا حد زیادی کاهش می یابد. و سوم اینکه ، بسیاری از تئاترها بیش از 100 سال قدمت دارند. در داخل ساختمان ها راهروهای خیلی باریک ، اتاق رختکن تنگ و حمامهای کوچک وجود دارد. و برای انطباق با توصیه های مقامات بهداشتی ، لازم است افراد حداقل دو متر از یکدیگر فاصله داشته باشند. در عمل ، این به معنای تعمیرات اساسی دفاتر تئاتر است.

در پشت صحنه ، بازیگران و اعضای گروه کار اغلب در تماس نزدیک هستند ، که خطر انتقال بیماری منتقله از طریق هوا مانند COVID-19 را بسیار افزایش می دهد. سنت مارتین اظهار می دارد: “فاصله اجتماعی فقط اجازه نمی دهد که نمایش از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.”

در همین حال ، در West End لندن بدترین سناریو تأثیر تهدید ویروسی رو به رشد بر روی هنر را منتشر کرد. و این در مورد روحیه و عدم زیبایی نیست. در 4 سال آینده ، اگر تئاتر تئاتر لندن مانند برادوی بسته شود ، تقاضا برای مشاغل در صنعت خلاق می تواند 95٪ کاهش یابد.

مقاله مرتبط  باربری حمل بار به شهرستان قیمت آخر را از ما بگیرید!

محققان این مسئله استدلال می كنند كه اگر فصلی Covid-19 و اگر فاصله اجتماعی در صنعت حفظ شود ، تعداد مشاغل تا سال 2024 76٪ كاهش می یابد.

“اگر West End سقوط کند ، تأثیر زیادی بر کل اقتصاد انگلستان خواهد گذاشت. واضح است که اگر مخاطبان وست اند باز نگردند ، کل تئاتر انگلیس به سادگی می میرد.