آکادمی مگافون به برندگان مسابقه نقاشی کودکان

اعطا کرد

به برندگان مسابقه نقاشی کودکان در آکادمی مگافون اهدا شد 21 اکتبر 2020 ، ساعت 12:55 بعدازظهر

23 A vesta.Tj | 10/21/2020 | سرویس مطبوعاتی شرکت ارتباطات سیار MegaFon تاجیکستان گزارش می دهد در دوشنبه ، نتایج مسابقه خلاقانه کودکان “صدای من ، آینده برابر ما” که همزمان با روز جهانی دختران بود ، جمع بندی شد.

این مسابقه که با حمایت سازمان ملل متحد در تاجیکستان برگزار شد ، با حمایت مگافون تاجیکستان برگزار شد. برای مراسم جمع بندی نتایج ، اپراتور فضای خلاقانه خود را “آکادمی مگافون” فراهم کرد.

موضوع اصلی این آثار ، نویسندگان آن می توانند کودکان 5 تا 12 ساله باشند ، نقش زنان در جامعه مدرن بود. و نقاشی ها نه تنها توسط هیئت داوران ، بلکه همچنین توسط کاربران شبکه های اجتماعی مورد ارزیابی قرار گرفتند – حتی یک گروه خاص “MegaLike” وجود داشت ، جایی که پیروزی به هنرمندان جوانی که بیشترین “پسندیدن” را دریافت کردند اهدا شد. یکشنبه گذشته ، همه نویسندگان به همراه والدینشان به یک تعطیلات با رقص ، بازی و بازی دعوت شدند. اما قسمت اصلی آن البته جایزه دادن به برندگان مسابقه خلاق بود.

در نامزدی “MegaLike” ، مقام اول به ژانا ماسومووا 12 ساله اعطا شد – او 790 رأی در فیس بوک به دست آورد. Varvara Akimicheva (11 ساله) برنده نامزدی بهترین طراحی شد. آمنه شش ساله آمونا به عنوان نویسنده خلاقانه ترین نقاشی شناخته می شود. جایزه تماشاگران به کامیلا پروتاسووا (10 ساله) تعلق گرفت. علاوه بر برندگان سه مقام اول در هر یک از نامزدها ، یازده کودک دیگر جوایز ویژه دریافت کردند.

“البته ، من می خواستم به همه پاداش دهم – کار بچه ها با رنگ های روشن ، صداقت ، خلاقیت برنده شد. اما نکته اصلی حتی جوایز نیست: هنگام انتخاب طرح ها ، شرکت کنندگان در این مسابقه فکر می کردند که زنان در دنیای مدرن بیشتر و بیشتر موفقیت های جدی کسب می کنند ، در مردان در حوزه های مختلف اقتصاد بر اساس برابر کار می کنند. هدف ما این بود که دختران درک کنند در آینده می توانند هر کاری را که آرزو می کنند انجام دهند. مطمئنم که موفق شدیم! ” – مسئول برگزاری مسابقه ، رئیس استودیوی ArtDoshan ، نسیبا کریموا ، می گوید.

“خوشحالم که ما موفق به برگزاری چنین تعطیلاتی برای استعدادهای جوان و والدین آنها شدیم تا آنها را با یک موضوع مشترک – تأملاتی در مورد نقش زنان در جامعه ما متحد کنیم. بسیاری از آثار واقعاً با استعداد هستند. من صمیمانه آرزو می کنم که بچه ها مهارت های خود را افزایش دهند و کارهای جدیدی درباره موضوعات مهم اجتماعی خلق کنند ، بسیار عالی است که این موضوعات مانند یک بزرگسال به نظر می رسند: وقتی دنیایی را که می خواهید در آن زندگی کنید نقاشی کنید ، رویای شما دیر یا زود به واقعیت تبدیل می شود ، ” MegaFon تاجیکستان آنا زددانوا.