فصل گرم شدن در دوشنبه

آغاز می شود

فصل گرم شدن در دوشنبه آغاز می شود 9 اکتبر 2020 ساعت 15:49

08 Avesta.Tj | 09.10.2020 | فصل گرما در دوشنبه آغاز می شود. دوشنبه CHP-2 فعالیت خود را در 5 اکتبر سال 2020 از سر گرفت.

همانطور که به “اوستا” در بخش انرژی کشور گزارش شد ، CHPP-2 شروع به تولید برق می کند و از فردا ، یعنی از 10 اکتبر ، گرما به خیابانهای فردی شهر می رسد.

“از 10 اکتبر ، نیروگاه و نیروگاه ترکیبی تأمین گرما را آغاز می کنند. روند پر کردن خطوط گردش آب ادامه دارد. این روند چند روز طول می کشد. در مرحله اول ، برخی از خیابان های منطقه کلان شهر Ismoili Somoni و قسمت شمالی منطقه Sino گرما دریافت می کنند. “منبع گفت.

به یاد بیاورید که سال گذشته در شهر دوشنبه ، فصل گرما در پایان ماه اکتبر آغاز شد و در 19 آوریل سال جاری پایان یافت.

انرژی حرارتی توسط دو ظرفیت تولید شد – CHP دوشنبه و CHP دوشنبه. در آخرین فصل گرمایش ، این نیروگاه های برق بیش از 1.5 میلیارد کیلووات ساعت برق تولید کردند. حجم تأمین گرما به 1 میلیون و 35 هزار گیگا کالری رسید. و 1 میلیون و 35 هزار گیگال کالاس.

در همین حال ، طبق آژانس هواشناسی هواشناسی کشور ، در 10 اکتبر ، هوای ناپایدار در جمهوری باقی خواهد ماند ، در برخی مناطق کوهپایه کوهستانی تابع جمهوری (RRS) و منطقه سغد (بالای 2500 متر با انتقال به برف) باران های متناوب وجود دارد و خطر گل و لای.

در مناطق کوهستانی و کوهپایه ای مه و در 11 و 12 اکتبر دمای روز 6-8 کاهش یابد. در 11 و 12 اکتبر ، شب ، در مناطق کوهستانی کشاورزی جمهوری بالای 2000 متر ، یخبندان تا 1-3 یخبندان در خاک انتظار می رود ، دمای پایین به محصولات گیاهی برداشت نشده صدمه می زند و چرا و نگهداری دام های کوچک را دشوار می کند.

حداکثر دمای هوا در 10 اکتبر بعد از ظهر در دوشنبه 15 درجه سانتیگراد خواهد بود.

مقاله مرتبط  شی جین پینگ روز جهانی کارگر را به کارگران سراسر کشور تبریک می گوید - اخبار تاجیکستان