مسائل سازمانی بازی نهایی Parimatch – تاجیکستان جام -2020 در دوشنبه

مورد بحث قرار گرفت

بحث کرد

مسائل سازمانی بازی نهایی Parimatch – تاجیکستان جام -2020 در دوشنبه مورد بحث قرار گرفت 17 اکتبر 2020 08:20

Avesta.Tj | 10/17/2020 | در آستانه بازی نهایی جام Parimatch تاجیکستان -2020 بین کولیاب “روشن” و باختار “خاتلون” در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال تاجیکستان در آستانه 16 اکتبر ، یک جلسه پیش از بازی برگزار شد.

مسئول مسابقه نهایی جام حذفی Bobodjon Kalandarov ، بازرس داوران اوریف Juraev ، نمایندگان Ravshan و Khatlon ، و همچنین تمام خدمات مربوط به سازماندهی و برگزاری جلسه نهایی در آن شرکت کردند.

به گفته مرکز مطبوعاتی فدراسیون فوتبال تاجیکستان (FTF) ، در این جلسه در مورد مسائل سازمانی بازی پیش رو بحث و تبادل نظر شد.

علاوه بر این ، فرم تیم های بازی کننده در جلسه تأیید شد. راشان دیدار نهایی Parimatch – جام تاجیکستان 2020 با لباس بنفش و خاتلون با لباس سفید را برگزار می کند.

اگر زمان اصلی مسابقه با تساوی به پایان برسد ، دو نیمه دیگر 15 دقیقه ای تعیین می شود. اگر آنها همچنین قوی ترین را شناسایی نکنند ، برنده با کمک ضربات پنالتی مطابق با مقررات فیفا مشخص می شود.

توجه داشته باشید که دیدار نهایی Parimatch – تاجیکستان کاپ -2020 بین راشان و خاتلون روز یکشنبه 18 اکتبر در ورزشگاه مرکزی گیسار برگزار می شود و از ساعت 14:00 آغاز خواهد شد.

جلسه بدون تماشاگر برگزار خواهد شد. علاقه مندان به فوتبال می توانند این مسابقه را به طور زنده از کانال Varzish و Football TV تماشا کنند.