MegaFon تاجیکستان بسته های اینترنتی یکبار مصرفی را به کاربران جدید MegaFon Life

می دهد

MegaFon تاجیکستان بسته های اینترنت یکبار مصرف را به کاربران جدید MegaFon Life ارائه می دهد 2 سپتامبر 2020 08:29

06 Avesta.Tj | 02.09.2020 | اولین اپراتور فرصت های دیجیتالی جدید در حال راه اندازی کمپینی برای مشترکان است: هنگام اتصال تعرفه ها از محبوب “روشن شود!” و نصب برنامه رایگان تلفن همراه “MegaFon Life” ، کاربر بسته به تعرفه انتخاب شده – 1000 یا 500 مگابایت ترافیک اینترنت برای یک ماه ، هدیه دریافت می کند. اعتبار تبلیغات از 1 سپتامبر سال 2020 معتبر است.

MegaFon Life روشی مناسب برای مدیریت خدمات ارتباطی و امور مالی ، تبادل پیام و تماس با سایر کاربران برنامه با قیمت های رقابتی است ، گزارش مرکز مطبوعاتی MegaFon تاجیکستان.

استفاده از این برنامه توسط بسیاری از مشترکان MegaFon تاجیکستان ، که هم در شهرهای بزرگ و هم در مناطق زندگی می کنند ، مورد استقبال قرار گرفت. اقدام جدید این امکان را می دهد تا نه تنها MegaFon Life را با کارهای فوری بارگیری کنید ، بلکه همچنین می توانید از فرصت های دیگر اینترنت بیشتر استفاده کنید.

“با شرکت در این اقدام ، می توانید فیلم های بیشتری را به مدت یک ماه مشاهده کنید ، از جمله برای خودآموزی ، با جستجوی فعالتر موارد ضروری در فروشگاه های آنلاین ، اخبار را بدون محدودیت بخوانید. و همچنین ، از همان روز اول ، ببینیم که MegaFon Life برای ارتباطات و حل مستقل مسائل ارتباطی چقدر راحت است. ”

بسته های اینترنت یک بار مصرف ارائه شده به مشترکان جدید تعرفه های “روشن کنید!” به مدت 30 روز تقویمی از لحظه اتصال معتبر هستند. در پایان این دوره ، ترافیک استفاده نشده به طور خودکار لغو می شود. اطلاعات بیشتر در وب سایت یا سالن های اپراتور موجود است.