مگافون تاجیکستان اولین سالن سبک ECO را در بخار

افتتاح کرد

MegaFon تاجیکستان اولین سالن سبک ECO را در باختر افتتاح کرد 28 اوت 2020 11:16

15 Avesta.Tj | 28.08.2020 | MegaFon تاجیکستان به گسترش شبکه خرده فروشی خود در منطقه Khatlon ادامه می دهد. این بار در بوختار ، اولین سالن افتتاح شد که به سبک جدید اکو ساخته شده است – با طراحی زیبا و مدرن.

با توجه به مطبوعات مطبوعاتی مگافون تاجیکستان ، این کار به اپراتور اجازه می دهد تا نه تنها روزانه به چندین هزار بازدید کننده دیگر خدمت کند ، بلکه روحیه خاصی نیز برای آنها ایجاد می کند.

“سالن های سازگار با محیط زیست MegaFon تاجیکستان از اواخر سال گذشته شروع به افتتاح کرد ، اما تاکنون فقط چند شهر چنین فروشگاه های خرده فروشی را به دست آورده اند. بوخار پس از گیسار و دوشنبه ، در لیست سوم صاحبان سالن های سازگار با محیط زیست سوم شد. این یک شکل جدید برای کار با مشترکین است ، وقتی از اولین قدم یک نگرش مثبت ایجاد می شود. علاوه بر این ، از مواد سازگار با محیط زیست در طراحی استفاده می شود که این نشان دهنده سیاست ما در مورد احترام به مشتری و طبیعت کشور بومی ما است. ”

سالن های سازگار با محیط زیست نیز با یک منطقه بزرگتر در مقایسه با پیشینیان خود متمایز می شوند. اکنون ، در دفاتر اپراتور ، می توانید استراحت کنید و خدمات سطح “شهری” را دریافت کنید: مشاوران مگافون به شما کمک می کنند تا از اتصال به شبکه و جایگزینی سیم کارت ها تا راه اندازی ابزارهای تلفن همراه با تکنولوژی پیشرفته ، هر مشکلی را برطرف کنید.

یک سالن سازگار با محیط زیست جدید در انتظار مشترکان این شرکت در خیابان میرزوکادییروف در نزدیکی بازار مرکزی فاروون است.

مقاله مرتبط  عنوان اصلی «راپسودی بوهمی» کوئینز پیدا شد