MegaFon تاجیکستان دانش مفیدی را با دانشجویان KSU

به اشتراک گذاشت

MegaFon تاجیکستان دانش مفیدی را با دانشجویان KSU به اشتراک گذاشت 7 اکتبر 2020 ، ساعت 15:30

13 Avesta.Tj | 10/07/2020 | هفته گذشته ، یک تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه دولتی خروگ و مگافون تاجیکستان امضا شد.

طبق سرویس مطبوعاتی شرکت ارتباطات سیار “MegaFon تاجیکستان” ، در همان روز ، نمایندگان اپراتور شروع به انجام تعهدات خود و به اشتراک گذاشتن دانش مربوطه با دانشجویان KhoSU کردند.

مهمانان MegaFon چهار کلاس کارشناسی ارشد برای دانشجویان ارشد برگزار کردند. مدیر منابع انسانی مریفت مهمونوا گفت متخصصان مورد تقاضا در صنعت ارتباطات و به ویژه در MegaFon تاجیکستان هستند. نمایندگان بخش روابط عمومی ماریا وتورازی و الکساندرا آرستووا رازهای ایجاد پروژه های موثر روابط عمومی و تبلیغ برند را به اشتراک گذاشتند. و Mizhgona Bobodzhanova در مورد اینکه چرا کل دنیا به سمت دیجیتال سوق داده شده و چطور شرکت مگافون تاجیکستان در دیجیتالی سازی اقتصاد کشورمان مشارکت می کند صحبت کرد.

دانش آموزان نه تنها می توانند گوش دهند ، بلکه می توانند س askالاتی را نیز مطرح کنند ، دیدگاه های خود را در مورد برخی مسائل به اشتراک بگذارند. فعال ترین شرکت کنندگان در کلاسهای استادانه از MegaFon سوغاتی و گواهی شماره های “نقره ای” دریافت کردند.

“هدف از توافق نامه بین شرکت ما و KSU کمک به توسعه برنامه های آموزشی و معرفی فن آوری های دیجیتال برای آموزش مهندسان جوان است. برای اینکه خود دانش آموزان چشم اندازهای عظیم “اعداد” را بفهمند ، ما بلافاصله در یک کلاس استاد این موضوع را با آنها بحث کردیم. در کل ، اولین روز پس از امضای توافق نامه واقعاً “شوک آور” شد. من مطمئن هستم که هر جلسه کارمندان ما با دانش آموزان و معلمان KSU به همان اندازه پربار و مفید خواهد بود. “می گوید Raim Sadanshoev ، مدیر بخش منطقه ای MegaFon تاجیکستان در GBAO.