MegaFon تاجیکستان اسرار قهرمانی را در خاتلون

به اشتراک گذاشت

MegaFon تاجیکستان رازهای قهرمانی را در ختلون به اشتراک گذاشت 26 اکتبر 2020 ، ساعت 14:05

22 A vesta.Tj | 10/26/2020 | اولین اپراتور فرصت های جدید دیجیتالی یک سری پخش زنده را ادامه می دهد ، که طی آن هک های مفید و اطلاعات جالب را با مشترکان به اشتراک می گذارد. این بار دولت منطقه ای منطقه خاتلون به پروژه پیوست.
سرویس مطبوعاتی مگافون تاجیکستان گزارش داد <عمر> عمر خویداروف ، رئیس بخش بازرگانی در خاتلون ، گفت که چگونه MegaFon تاجیکستان رهبری خود را در جنوب کشور حفظ می کند.

همانطور که این متخصص گفت ، کار با مشترکان بر اساس دو “ستون” است: کیفیت بالای ارتباطات و خدمات. اکنون بیشتر و بیشتر مشتریان اپراتور در حال دیجیتالی شدن هستند ، معیارهایی مانند سرعت بالای دسترسی به تلفن همراه و قابلیت اطمینان اتصال به اینترنت در بالا ظاهر می شوند. بنابراین ، ایستگاه های پایه جدید استاندارد 4G “پرسرعت” در خاتلون راه اندازی می شوند.

“برای خاتلون ، به عنوان یکی از” پمپاژ “ترین مناطق ، مهم است که همیشه آنلاین باشیم. به طوری که حتی در مواقع اضطراری ، مشترکین ما می توانند از اینترنت استفاده کنند ، برای این منظور ما در حال ساخت یک شبکه پیشرفته در منطقه هستیم. ارتباط با ما حتی قابل اطمینان تر خواهد بود! ” – عمر خدایاروف می گوید.

دومین منطقه مهم ارائه بهترین خدمات به همه ساکنان ختلون است. با کار بر روی این ، مگافون تاجیکستان دائما در حال افتتاح سالن های جدید است. فقط در سال جاری ، تعداد آنها تقریبا 30 درصد رشد کرده است. برای راحتی مشتری ، فروشگاه های خرده فروشی در مکان هایی که بیشتر آنها هستند – در مراکز خرید معروف ، نزدیک محل های اصلی حمل و نقل واقع شده اند.

“در طی هر پخش مستقیم ، برخی از اسرار حرفه ای را فاش می کنیم. اکنون مشترکان بهتر می دانند که چرا در حال ساخت شبکه هستیم ، با چه اصولی مکان هایی را برای سالن های جدید انتخاب می کنیم. اینگونه است که ما با کسانی که به توسعه صنعت مخابرات در تاجیکستان و مشترکین ما علاقه مند هستند ، که از نظر بنیادی برای شرکت ما مهم است ، به درک کاملی می رسیم. “، آنا ژدانووا ، مدیر منابع انسانی ، مدیر منابع انسانی MegaFon Live می گوید.