MegaFon تاجیکستان به بهبود نقشه های آنلاین دوشنبه

کمک خواهد کرد

MegaFon تاجیکستان به بهبود نقشه های آنلاین دوشنبه کمک خواهد کرد 16 اکتبر 2020 ، ساعت 16:07

07 Avesta.Tj | 10/16/2020 | از 16 اکتبر تا 18 اکتبر ، پایتخت تاجیکستان میزبان ماپاتون خواهد بود ، رویدادی که در طی آن ساکنان شهر می توانند نقشه های آنلاین مناطق خود را اصلاح کنند.

MegaFon تاجیکستان شریک این پروژه بود. اپراتور فن آوری های دیجیتال جدید اینترنت همراه را برای شرکت کنندگان در Mapaton فراهم می کند و همچنین برای برندگان هدایایی آماده می کند.

مگافون تاجیکستان از ایده برگزاری نقشه پشتیبانی کرد و به عنوان یک شریک مخابراتی پروژه عمل کرد. اپراتور بسته های اینترنتی با حجم 1000 مگابایت را به شرکت کنندگان-مشترکان ارائه می دهد ، بقیه با تعرفه “روشن شود!” به شبکه متصل می شوند. 2020 را باز کنید »با همان حجم ترافیک داده. علاوه بر این ، دو برنامه کاربردی رایگان رایگان روی تلفن های هوشمند بازیکنان نصب می شود: SpeedTest برای اندازه گیری سرعت اینترنت و MegaFon Life برای مدیریت راحت خدمات ارتباطی و مالی از طریق کیف پول تلفن همراه. برندگان نقشه نقشه از طرف اپراتور هدیه دریافت می کنند.

“شرکت ما چندین سال است که به طور فعال در حال توسعه اکوسیستم خدمات دیجیتال مبتنی بر اینترنت تلفن همراه است. سازندگان دوشنبه 2Go نیز به همین روش فکر می کنند – این برنامه جدید همچنین زندگی ساکنان دوشنبه را راحت تر می کند. بنابراین ، ما با کمال میل به پروژه پیوستیم. ما از شما برای شرکت در Mapaton دعوت می کنیم و آرزو می کنیم که در آینده نزدیک نقشه های آنلاین پایتخت تاجیکستان با بهترین استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد! ” – مدیر تجاری MegaFon تاجیکستان ، جمشید بوبولیف می گوید.