وزارت بهداشت روسیه مکالمه پزشکان در مورد ویروس کرونا

را ممنوع کرده است

صفحه اصلی / < span rel = "v: child" typeof = "v: Breadcrumb"> اخبار / خانه / وزارت بهداشت روسیه پزشکان را علنا ​​ممنوع کرده است صحبت در مورد ویروس کرونا

وزارت بهداشت روسیه صحبت پزشکان در مورد ویروس کرونا را ممنوع کرده است 29 اکتبر 2020 ساعت 13:38

اوستا Tj | 10/29/2020 | وزارت بهداشت روسیه مکالمه پزشکان با خبرنگاران و صحبت علنی در مورد اپیدمی ویروس کرونا را در روسیه منع کرده است. گزارش مربوط به رئیس بخش ، میخائیل موراشکو ، در کانال تلگرامی بازا منتشر شد ، گزارش Lenta.ru.

در این سند آمده است که هرگونه اظهار نظر سخنرانان در مورد موضوع COVID-19 باید به صورت شفاهی یا کتبی با سرویس مطبوعاتی وزارت هماهنگ شود. این بخشنامه خطاب به متخصصان ارشد غیر کارمند و روسای مراکز درمانی است. تاریخ این سند 27 اکتبر است. هنوز تأیید رسمی وجود چنین نظمی صورت نگرفته است.

28 اکتبر ، آمار مرگ و میر در بیماران مبتلا به COVID-19 به رکورد رسید. در طول روز ، 346 نفر آلوده جان خود را از دست دادند ، در مجموع در طی همه گیری ، 26 935 مورد فوت کردند. در جلسه ای با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ، معاون نخست وزیر تاتیانا گولیکووا از کمبود قریب الوقوع دارو و تجهیزات محافظت شخصی در برخی مناطق خبر داد.

وی خاطرنشان کرد که در 16 فرد وضعیت بحرانی با ظرفیت بستر برای افراد آلوده وجود دارد. معاون نخست وزیر افزود که وضعیت ویروس کرونا در کشور همچنان بدتر می شود.