ماموریت سازمان امنیت و همکاری اروپا گرادز و دهها تانک دشمن را در نزدیکی Novoselovka و Pokrovka

مشاهده کرد

مشاهده کرد

مأموریت OSCE در نزدیکی Novoselovka و Pokrovka دشمن Grads و دهها تانک را مشاهده کرد 17 سپتامبر 2020 12:11 بعدازظهر

Avesta.Tj | 09/17/2020 | هفت تانک دشمن و سه گرادا در نزدیکی نووسلوفکا و سه هویتزر Gvozdika و دوازده تانک در نزدیکی پوکرووکا پیدا شدند. به گفته اوکرین فرم ، این امر توسط سرویس مطبوعاتی ستاد JFO گزارش شده است.

براساس گزارش OSM SMM که در 15 سپتامبر سال 2020 منتشر شد ، در حین پرواز مشاهده ، تخلفی توسط نیروهای اشغالگر روسیه در قلمرو کنترل نشده توسط دولت اوکراین ثبت شد.

“در منطقه دونتسک ، استقرار اسلحه در امتداد خطوط عقب نشینی ثبت شده است ، اما در خارج از مناطق ذخیره سازی تعیین شده. به طور خاص ، هفت تانک (احتمالاً T-72 – 5 واحد ، از نوع ناشناخته – 2 واحد) و سه سیستم موشک پرتاب چندگانه (BM-21 Grad ، 122 میلی متر) در محل تمرین نزدیک Novoselovka پیدا شد. علاوه بر این ، سه هویتزر خودران (2S1 Gvozdika ، 122 میلی متر) ، ده تانک (از نوع ناشناخته) و سه هویتزر یدک کش (احتمالاً D-30A Lyagushka ، 122 میلی متر) در زمین تمرین در نزدیکی Pokrovka ثبت شد ، ” .

طرف اوکراینی JCCC تأکید کرد که این حقایق به وضوح نشان دهنده نقض توافق نامه های مینسک و توافق نامه های 22 ژوئیه سال 2020 در مورد اقدامات تقویت آتش بس است.

ستاد همچنین متذکر شد که نیروهای اشغالگر روسیه همچنان به اقدامات موذیانه و ساخت سلاح و تجهیزات نظامی ادامه می دهند.

همانطور که اوکرین فرم گزارش داد ، آتش بس کامل و جامع در دونباس در تاریخ 27 ژوئیه سال 2020 برقرار شد.

در 6 سپتامبر ، نیروهای مسلح فدراسیون روسیه برای دومین بار آتش بس کامل و جامع را نقض کردند. دشمن به سمت مواضع واحدهای نیروهای مشترک در حوالی پریچپیلوکا ، در منطقه لوهانسک ، از سلاح های سبک تیراندازی کرد. یکی از نیروهای مسلح اوکراین جراحات وارده با زندگی ناسازگار است.

در 10 سپتامبر ، سه مورد نقض آتش بس کامل و جامع توسط تشکل های مسلح فدراسیون روسیه رخ داده است. به ویژه ، در ساعت 14:15 نیروهای اشغالگر روسیه از سلاح های سبک به سمت مواضع اوکراین در حوالی روستای شومی تیراندازی کردند. هدف از این گلوله باران منطقه ای بود كه جلسه نمایندگان JCCC و نمایندگان سازمان امنیت و همکاری اروپا در آنجا برگزار می شد و تضمین های امنیتی در آن ارائه شده بود.

رئیس هیئت نمایندگی اوکراین در TCG لئونید کراوچوک در 10 سپتامبر نامه ای را به نماینده سازمان امنیت و همکاری اروپا در گروه تماس سه جانبه با درخواست به تعویق انداختن جلسه در منطقه روستای شومی ، منطقه دونتسک خطاب کرد. در این سند آمده است که طرف روسی و نمایندگان ORDO دعوت شده توسط آن الزامات جدیدی را مطرح کرده اند که در کنفرانس ویدیویی فوق العاده گروه تماس سه جانبه در 9 سپتامبر مورد بحث قرار نگرفته است.