مومی ترول در پیکسل های مختلف جدا شد

دوستداران آثار مربوط به دوره CD ممکن است هنوز این آلبوم را در خانه داشته باشند. درون جعبه ، گلوله های نقره ای تقلید از جیوه ، روی جلد ایلیا لاگوتنکو با لباس گیشای بدون کمربند ، روی صخره های تند و تیز فضایی که با جنون سست ، تقریباً پاپ ، آرام گام و پست پانک پراکنده شده اند ، قرار دارد. یک رکورد عجیب از هر لحاظ. بازی در این زمینه دشوار نبود ، اما به سختی می توان به نتیجه رسید و لاگوتنکو به عنوان یک مخترع ، چیزی بود و از بسیاری جهات چیزی شبیه به یک بیگانه است که با یک معجزه ، موفق به ایجاد یک باشگاه هوادار خوب در کشوری شد که در آن بیگانگان خیلی دوست ندارند. p>

یک ضربه مضاعف به عنوان یک استراتژی جشن برای بیستمین سالگرد “Like Aloe Mercury” انتخاب شد. یک آلبوم ادای احترام با نسخه های کاور از جوانان خلاق و هنرمندان جدی تر ، به علاوه یک کنسرت مجازی. در مورد مورد دوم تردیدهایی ایجاد شد. چقدر امکان تولید در دوجین قدرت و صدای شجاعانه گروه ، جایی که دقیقاً نیمی از ترکیب کلاسیک وجود دارد ، وجود دارد؟ آیا همه اینها شبیه به خودآزمایی خسته به نظر نمی رسد؟ و چرا اصلاً این لازم است؟

با این حال ، در همان آهنگ اول ، و همچنین در آلبوم ، “کارناوال. نه ، “یک غافلگیری بزرگ در انتظار همه بود. مردی در حدود پنجاه سالگی با کت و شلوار و کلاه مشکی یکپارچهسازی با سیستمعامل رقصید و با صدایی بسیار شاد آواز خواند. صدای گیتار با صدای بلند راک اند رول ، حلقه ها و ابزارهای دی جی هاله ای از یک دیسکو دیوانه ایجاد می کرد. این اقدام به کمک پیش بینی هایی که کل قاب را بدون هیچ اثری پوشانده بود ، از دریاها ، سیارات و شهرها عبور کرد. به علاوه فناوری عکسبرداری 360 درجه که به شما امکان می دهد حتی بدون عینک VR در مرکز عمل باشید. با این اوصاف ، کنسرت متالیکا با یک ارکستر سمفونیک ، که در همان شب از هوای فدرال به نمایش درآمد ، نسبتاً قدیمی به نظر می رسید. صدای آمریکایی ها یک اثر سونامی چشمگیر ایجاد کرد ، در حالی که “ترول ها” دارای یک سونامی با تعداد زیادی تغییر فردی بودند.

این یک واقعیت نیست که نوازندگان و فنانی که با مومی ترولکم کار می کردند چیز کاملاً جدیدی را اختراع کردند ، اما شکل پیشنهادی کنسرت بسیار جذاب و غیرمعمول به نظر می رسید. غیر معمول است که همه چیز در برنامه های کلی است ، بدون نصب چسب به معنای سنتی آن. توانایی چرخاندن گجت مانند سر و حرکت در صحنه مجازی غیرمعمول است. و یک احساس بسیار عجیب برای یک کنسرت که اکنون همه اینها در پیکسل از هم می پاشد و از بین می رود ، زیرا مشخص نیست که واقعاً چه کسی و کجا واقع شده است. به طور خلاصه ، هنگامی که Sex Pistols فیلم Big Rock ‘n’ Roll Swindle خود را منتشر کرد ، آنها نمی دانستند که چنین کلاهبرداری می تواند تبدیل شود.

با این وجود ، در مورد مومی ترول ، به نظر می رسد همه از فریب خوردن خوشحال هستند. در دهه سوم ، آهنگ های “دقیقاً آلوئه مرکوری” هنوز هم ماده ای باقی مانده اند که می توانید از طریق آن هر چیزی را که می خواهید عملاً مجسمه سازی کنید بدون اینکه خطری برای آن ایجاد کنید. حقیقت بهتر از همه برای مجسمه سازی کسانی است که این آهنگ ها را اختراع کرده اند. با کاورهای جمع آوری شده در آلبوم «کارناوال. بدون XX سال “، اگرچه وضعیت ناامیدکننده نیست ، اما در مکان هایی ناخوشایند است.

شاید از همه جالبتر پاداشهایی باشد که در آلبوم اصلی وجود ندارد. ما در مورد “مهمان بیگانه” صحبت می کنیم ، که به لطف گروه “Constellation Cut” ، در مورد نسخه هیپ هاپ قدیمی “Happy New Year، Cat” از MC Senechka ، و در مورد “Cat Cat” که با سکه پوشانده شده است ، به یک synth-pop قدرتمند تبدیل شده است. این اطمینان که به نظر می رسد گویا این آهنگ همیشه نویسندگی او بوده است. خروج سلطنتی ایوان دورن از کارناوال. نه “. “Samsara” ، “GSh” ، Kate NV نیز برای ایده گرفتن به جیب آنها نمی رود ، اما آنها به وضوح با سایه های رنگ پریده ورزش می کنند. و این احتمالاً مناسب آقای لاگوتنکو است. در برابر چنین ادای احترامی است که مقاومت ناپذیری هنری وی با جهش و مرز رشد می کند.