در طول تحلیف رئیس جمهور تازه انتخاب شده تاجیکستان ، مرکز شهر دوشنبه بسته خواهد شد

در هنگام تحلیف رئیس جمهور تازه انتخاب شده تاجیکستان مرکز شهر دوشنبه بسته خواهد شد 29 اکتبر 2020 ساعت 15:44

اوستا Tj | 10/29/2020 | اداره وزارت امور داخلی تاجیکستان برای شهر دوشنبه از محدودیت موقت حرکت وسایل نقلیه در خیابان های مرکزی پایتخت در ارتباط با مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب کشور خبر می دهد.

مراسم تحلیف رئیس جمهور تازه انتخاب شده تاجیکستان امامعلی رحمان در تاریخ 30 اکتبر سال جاری در میدان اسمویلی سامونی برگزار می شود. همچنین در این روز ، جلسه مشترک مجلسی ملی و مجلس نامویانداگون (اتاق بالا و پایین پارلمان کشور) برگزار می شود.

طبق گفته اداره MIA مسکو ، در ارتباط با این رویداد ، تردد در خیابان های شوکتمور از ساعت 6 صبح ، از خیابان I. Somoni به خیابان Bukhoro ، J. Ikromi ، از خیابان شوچنکو به خیابان رودکی ، خیابان Tekron مسدود خواهد شد.

بخشهایی از خیابان شیروز تا خیابان M. Tursunzoda ، خیابان بخار ، از خیابان Bukhoro به خیابان M. Mirshakar ، خیابان رودکی – از خیابان کاراموف به خیابان Bukhoro ، خیابان U. Hayem ، از خیابان Shark به خیابان Karamova و خیابان I. سامونی – به خیابان H. Sherozi بپیچید.

این خیابانها تا پایان مراسم تحلیف بسته خواهند بود. شبه نظامیان کلانشهر از رانندگان می خواهند که از خیابان های S. Aini ، S. Sherozi ، A. Donish ، Druzhby Narodov برای جابجایی در حین مسدود کردن خیابان های مرکزی استفاده کنند – تا چنگال مدور Lohuti ، I. Somoni ، H. Sherozi و خیابان های دیگر با رعایت اجباری قوانین راهنمایی و رانندگی. / p>