سازمان امنیت و همکاری اروپا در منطقه Donbass

اشغالگر ، توپ و “گراد” منتشر نشده

سازمان امنیت و همکاری جنبی هوتیز ، توپ و گراد بدون حواس پرتی را در Donbass اشغال شده بازیابی کرد 20 اکتبر 2020 ، ساعت 14:34

A vesta.Tj | 20.10.2020 | در 16 اکتبر ، OSM SMM 13 سلاح ، به ویژه یک سیستم موشک پرتاب چندگانه را کشف کرد که با نقض خطوط عقب نشینی در منطقه لوهانسک به طور موقت اشغال شده مستقر شدند.

بر اساس Ukrinform ، این گزارش در گزارش روزانه شماره 249/2020 ، که توسط مأموریت نظارت ویژه سازمان امنیت و همکاری در اوکراین (SMM) در 19 اکتبر سال 2020 منتشر شده است.

“این مأموریت 13 سلاح ، به ویژه یک سیستم موشک پرتاب چندگانه را مشاهده کرد که با نقض خطوط عقب نشینی در مناطق غیر دولتی تحت کنترل منطقه لوهانسک مستقر شده است.”

ذکر شده است که تجهیزات در قلمرو میدان هوایی نزدیک n کشف شده است. روستای پوبدنویه (19 کیلومتری جنوب لوهانسک) ، تحت کنترل تشکیلات مسلح روسیه.

علاوه بر 1 واحد سیستم موشکی پرتاب چند گانه BM21 “Grad” ، همچنین در منطقه قلمرو این فرودگاه نیز هویتزرهای یدک کش و خودران و تفنگ های ضد تانک وجود داشت.

علاوه بر این ، در امتداد خطوط عقب نشینی ، اما در خارج از محل های ذخیره سازی تعیین شده سلاح ، 8 سلاح در قلمرو موقتاً اشغال شده منطقه لوگانسک ثبت شده است.