نمایشگاهی به افتخار آلا دمیدووا

افتتاح شده است

در یکی از سالن ها مواردی وجود دارد که توسط آلا دمیدووا تهیه شده و در خانه او نگهداری می شود ، که شبیه موزه است. در صفحه های کوچک ، می توانید ویدیویی را مشاهده کنید که در آن وی ، دوباره بدون ورود به قاب ، داستان های مربوط به چیزهایی را که برای او عزیز است ، تعریف می کند. جالبترین چیز در کل این فعالیت صدای بازیگر زن و داستانهای زندگی است که در ذهن خلاق تجزیه شده است. دمیدووا سخاوتمندانه دارای استعداد ادبی است.

پشت شیشه یک ژاکت مخملی است ، همانطور که Demidova آن را صدا می کند ، از Yves Saint Laurent ، منتقل شده از لیلی بریک. آلا سرگئیونا به یاد می آورد که چگونه او در پاریس در آن بازی کرد و در سالن … اخماتووا را دید. این سن لوران بود که در سنین پیری به طور غیرمعمولی به آنا آندروونا شبیه شده بود. سپس آنها صحبت کردند و کوتور مشهور متوجه خوب بودن کت روی دمیدووا شد.

منتقد تئاتر ، رائیسا بنیاش ، که عمدتا در مورد توستونوگوف می نوشت ، همانطور که دمیدووا اشاره می کند ، می خواست مجموعه نادرهای خود را – حتی یک تخت چوب ماهون قرن 17 تخت دمیدووا و شوهرش ، ولادیمیر والوتسکی ، نمایشنامه نویس ، بسیار محتاج بودند. اما چگونه می توان روی چنین خوابید؟ نصف نشسته؟ در پایان ، آنها هدیه سخاوتمندانه را رد کردند. اما از آن زمان چراغ قدیمی زنده مانده است. عکس: سرویس مطبوعاتی جشنواره قلمرو

مقاله مرتبط  یوری مولودکوتس، عکاس ارمیتاژ تصمیم گرفت از بالرین ها در پشت بام کاخ زمستانی عکس بگیرد.

همچنین یک مکعب Tagansky در زیر شیشه وجود دارد – با امضای لیوبیموف ، بوروفسکی و سایر افراد برجسته. چترهای سفید و سیاه هدیه سرگئی پاراجانف است که دمیدووا با او رابطه دوستانه ای داشت. او یک چتر سفید به همراه یک بطری خووانکارا برای او فرستاد. در یک فیلم کوتاه ، این بازیگر به یاد می آورد که چگونه ، هنگام گشت و گذار با تئاتر Taganka ، از خانه تفلیس وی بازدید کرده است. روی صفحه ، دمیدوف برای لحظه ای ، جایی در فاصله دور ، مانند انعکاس در آینه قدیمی ظاهر می شود. و این ابتکار فریب خاص خود را دارد.

نمی توانید به سرعت نوردهی را اجرا کنید. یک و نیم تا دو ساعت طول می کشد. نیمی از این زمان برای بازدید از پنج اتاق با نصب نور و صدا لازم است “Demidova. رای”. نویسنده ایده و طراح تولید کاتیا بوچار است. به عنوان بخشی از یک گروه شش نفره ، بازدیدکنندگان از یک اتاق به اتاق دیگر می روند ، از اجرا با صداگذاری بازیگر به اتاق دیگر. و این آثار مستقل اصلاً آن چیزی نیستند که روی صحنه دیده شوند.

در یکی از سالن ها ، از جایی در بالا ، او در مورد محبوب خود اخماتووا ، مرگ خود در یک آسایشگاه در دوموددوو صحبت می کند ، وقتی کسی نمی دانست او را کجا ببرد – به مسکو یا لنینگراد. جنازه آخماتووا در تعطیلات 8 مارس در Hospice House ، جایی که موسسه Sklifosovsky در آن واقع شده است ، دراز کشید. و پیشتر پیاده روی وی در فرودگاه پالکوو توسط مدیر لنینگراد سمیون آرانوویچ ملاقات کرد. آنها بهمراه فیلمبردار موفق به شلیک عکسهای بی نظیری شدند – بعداً ، هنگام مراسم تشییع جنازه مدنی ، جایی که همانطور که دمیدووا می گوید ، یک الگا برگگولتس مست بود ، که در نقش او در ستاره های روز ایگور تالانکین بازی می کرد. این تصویر در همان سال 1966 منتشر شد ، زمانی که آنا آندریونا درگذشت. فیلم پنهان شده در گاوصندوق ناپدید شد و سالها بعد ، فیلمی که دمیدووا از داستان های آرانوویچ می دانست ، در فیلم آمریکایی درباره آخماتووا مشاهده کرد. به گفته این بازیگر ، KGB مواد گرانبهایی را که آمریکایی ها خریداری کرده اند فروخته است.

مقاله مرتبط  بک لینک چیه ؟ تأثیر بک لینک بر سئو

در پنج اتاق ، او مونولوگهای اجراهای ساخته شده با کریل سربرننیکوف را می خواند: “دیو” ساخته لرمونتوف ، “اخماتووا”. شعر بدون قهرمان “،” REQUIEM “، و همچنین” پیرمرد و دریا “به کارگردانی آناتولی واسیلیف.

در فضای “Demidov. ژست “(نویسنده ایده ، هنرمند ویدئو ایلیا شگالوف است) بر روی صفحه نمایش – دستان بازیگر زن. ما صدای او را در طول کلاس استاد می شنویم. او در راز بازیگری شریک است و کسانی که در چنین جلساتی شرکت کرده اند مطمئناً دستان او را به خاطر می آورند. به نظر می رسد که آنها نیز اینجا هستند ، اگرچه کارکنان جشنواره Territory ادعا می کنند که این دستان بازیگر دیگری است که حرکات Demidova را بازتولید کرده است.