کنفرانس گزارشگری و نمونه گیری FFT در تاریخ 16 دسامبر

کنفرانس FTF و نمونه گیری در 16 دسامبر برگزار خواهد شد 16 اکتبر 2020 ، ساعت 14:35

Avesta.Tj | 10/16/2020 | کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال تاجیکستان 16 دسامبر را به عنوان تاریخ کنفرانس گزارشگری و انتخابات تصویب کرد که در آن رئیس سازمان انتخاب خواهد شد.

امروز ، شانزدهم اکتبر ، در هتل Hyatt Regency Dushanbe ، جلسه کمیته اجرایی FTF برگزار شد ، که در آن تعدادی از مسائل در نظر گرفته شد ، گزارش مرکز مطبوعاتی FTF.

در 16 دسامبر سال جاری – دقیقاً دو ماه بعد – کنفرانس گزارشگری و انتخابات فدراسیون فوتبال تاجیکستان برگزار می شود که در چارچوب آن رئیس سازمان انتخاب می شود.

در جلسه کمیته اجرایی FTF ، گزارش مدیرکل لیگ فوتبال تاجیکستان ، سیاولی شکوربنف ، که به اعضای کمیته اجرایی اطلاع داد که یک روز قبل جلسه کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون فوتبال تاجیکستان ، جایی که موضوع تجدید نظر شش باشگاه از فصل لیگ برتر برگزار شد ، شنیده شد در مورد افزایش احتمالی تعداد شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی تاجیکستان -2021 از 10 تیم به 12 نفر. کمیته مسابقات FTF ، با در نظر گرفتن بسیاری از عوامل ، به کمیته اجرایی FTF توصیه کرد تعداد شرکت کنندگان در مسابقات قهرمانی کشور را در فصل 2021 افزایش ندهد و این کار را در سال 2023 انجام دهد.

اعضای کمیته اجرایی FTF به اتفاق آرا از تصمیم کمیته برای مسابقات حمایت کردند. سال آینده 10 باشگاه در مسابقات قهرمانی کشور شرکت می کنند.

در پایان فصل 2020 ، دو باشگاه – Dushanbe Lokomotiv-Pamir و Tursunzade Regar-TadAZ که طبق آیین نامه دو مقام آخر قهرمانی را بدست آوردند ، سال آینده در لیگ یک بازی می کنند. دو تیم اول لیگ اول تاجیکستان -2020 – راشان از کولوب و استخاتا از خوجند – حق بازی در لیگ برتر را در فصل آینده کسب کردند.

همچنین در جلسه کمیته اجرایی FTF ، گزارشات مربیان تیم های ملی و جوانان تاجیکستان – اوسمون توشف و مبین ارگاسف شنیده شد.

علاوه بر این ، کمیته اجرایی نتایج ممیزی فعالیت های مالی فدراسیون فوتبال تاجیکستان برای سال 2019 را تصویب کرد و ممیزی اوشکور به عنوان یک شرکت حسابرسی برای بررسی فعالیت های مالی FTF در سال های 2020-2021 تأیید شد.