پلاک یادبود اسلاوینا به مدت نیمی از روز بر روی خانه آویزان شد و

از بین رفت. پلاک یادبود شامل 9 کاشی سفالی بود که به سبک آزولجو – کاشی های پرتغالی ساخته شده است. بر روی آنها ایرینا اسلاوینا با کبوترها نشان داده شده بود. قبل از اینکه کاشی ها از بین برود ، عکس های پلاک برای گروه های زیادی در شبکه های اجتماعی پخش شد.

ما توانستیم با نویسنده این اثر تماس بگیریم. وی در نیژنی نوگورود ، به خاطر اشیا art هنری خود که موسیقی دانان راک و کلاژهای اجتماعی را به تصویر می کشد ، شناخته شده است.

– نام مستعار Banksy Nizhny Novgorod چیست ، چرا شروع به نامیدن خود کردید؟

– من این لقب را از بولدوزر گرفتم. به عنوان مثال ، این چنین است که گروه الکترونیکی “IC3PEAK” – اولین چیزی که نوازندگان دیدند (یک مورد لپ تاپ) ، و نام دوئت خود را گذاشتند ، حرف سوم “e” را به سمت چپ چرخاندند. من فیلم Exit Through the Gift Shop درباره بانكسی را درباره هنر خیابانی در آمریكا چندین بار تماشا كردم. با این فعالیت خاموش شد. من تصمیم گرفتم که بانکی نیژگورودسکی باشم. من مدتها بود که در فکر این بودم که چیزی را برای “حلق آویز کردن در خیابان” اختراع کنم. سرانجام ، همه چیز کنار هم قرار گرفت – عشق به کاشی (در اصل – azulejos پرتغالی) ، عشق به موسیقی راک ، عشق به بانکی و هنر خیابانی.

– چرا نام خود را فاش نمی کنید؟

– گمنامی یکی از ویژگی های هنرمندان خیابانی است. آنها دوست ندارند خود را بیرون بزنند. این فضای بیشتری برای خلاقیت باقی می گذارد.

مقاله مرتبط  باسکوف و کرکوروف قربانی روند موسیقی شدند

– چرا به این گالری های خیابانی نیاز دارید؟

– برای من شخصاً ، کاشی کاری بسیار سودآور است ، شما می توانید مستقیماً مخاطب را مخاطب قرار دهید ، سالن های نمایشگاه را دور بزنید و متصدیانی که ممکن است شما را به نمایش نگذارند ، ممکن است کار شما را نشان ندهند. علاوه بر این ، این ایده جدید نیست – کاشی های تزئینی را می توان نه تنها در پرتغال ، بلکه در یونان ، اسپانیا ، درست در جلوی ورودی خانه به شکل تزئینات در خیابان ها یافت.

– از چه تکنیکی استفاده شد؟

– کاشی ها را با دست نمی کشم – تصویر با استفاده از روش تایپوگرافی با گرمایش شدید تا 400 درجه منتقل می شود. سپس آنها را با استفاده از چسب مخصوص به دیوار وصل می کنم.

– چطور شد که این فکر را داشتید که کار جدید خود را به ایرینا اسلاوینا اختصاص دهید؟

– کاشی های اسلاوینا برای من خاص هستند. من کار یک روزنامه نگار مستقل را دنبال کردم. نام ایرینا اسلاوینا دائما در اخبار بود. وب سایت وی Koza.Press توسط ساکنان نیژنی نووگورود شنیده شد. مواد ایرینا همیشه بلند بوده است. او فردی بسیار مطمئن و شجاع بود. مرگ او کل شهر را لرزاند. نادیده گرفتن این فاجعه غیرممکن بود.

من اغلب مورد انتقاد قرار می گیرم. اما کاشی با تصویر ایرینا اسلاوینا ، ممکن است منفی ترین بررسی ها را در شبکه های اجتماعی داشته باشد. آنها نوشتند که نباید از خودکشی ها تجلیل کرد. چندین نفر قول دادند کاشی ها را پیدا کنند و آنها را زمین بزنند ، که در نهایت این اتفاق افتاد.

مقاله مرتبط  بانک جهانی پیش بینی می کند تا سال 2021 کاهش 14 درصدی حواله توسط مهاجران کارگری انجام شود صفحه اصلی / اخبار / صفحه اصلی / بانک جهانی پیش بینی می کند که میزان حواله های مهاجران کارگری تا سال 2021 به میزان 14٪ کاهش یابد بانک جهانی پیش بینی می کند تا سال 2021 14٪ از حواله های مهاجران کارگر کاهش یابد 4 نوامبر 2020 4:48 بعدازظهر اوستا Tj | 11/04/2020 | با ادامه گسترش بیماری همه گیر COVID-19 و بحران اقتصادی و بحران اقتصادی ، طبق آخرین برآوردهای منتشر شده در گزارش مهاجرت و توسعه بانک جهانی ، حواله های کارگران مهاجر تا سال 2021 14 درصد کاهش می یابد. با سطح رسیده در سال 2019 قبل از شیوع COVID-19. پیش بینی می شود میزان حواله به کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​(LMIC) با کاهش 7 درصدی در سال 2020 به 508 میلیارد دلار ، با 7.5 درصد اضافی در سال 2021 - تا 470 میلیارد دلار. برخی از مهمترین عوامل موثر در کاهش حواله ها ، همانطور که در این گزارش ذکر شده است ، شامل رشد اقتصادی کند و اشتغال کم در کشورهای پذیرنده مهاجران ، پایین بودن قیمت نفت و سقوط نرخ ارز کشورهای ارسال کننده حواله به دلار آمریکا است. بانک جهانی تخمین می زند که کاهش حواله ها در 2020-2021 همه مناطق را تحت تأثیر قرار دهد ، اما عمیق ترین افت در اروپا و آسیای مرکزی پیش بینی می شود (به ترتیب 16 درصد در سال 2020 و 8 درصد در سال 2021). پس از این آسیای شرقی و اقیانوس آرام (11٪ و 4٪) ، خاورمیانه و شمال آفریقا (هر دو منطقه 8٪) ، آفریقای جنوبی (9٪ و 6٪) ، آسیای جنوبی ( با 4٪ و 11٪) ، آمریکای لاتین و کارائیب (با 0.2٪ و 8٪). در این گزارش آمده است که به دلیل همه گیری و سقوط قیمت نفت ، حجم حواله ها تقریباً در تمام کشورهای اروپا و آسیای میانه تا پایان سال جاری دو رقمی کاهش می یابد. بر اساس گزارش بانک جهانی ، این امر باعث کاهش ارزش روبل روسیه می شود.