یک نماینده کورموخینا جزئیات دادگاه علیه گاگارینا و ملادزه

را توصیف کرد

کورموخینا مطمئن است که گاگارینا از نسخه اصلی” فاخته “در موسیقی متن فیلم” نبرد برای سواستوپل “استفاده کرده است او چند سال زودتر آواز خواند. از طرف دیگر ، ملازدز درگیر یک پرونده قضایی مشهور است ، زیرا او قبلاً نویسنده موسیقی آهنگ اجرا شده توسط گاگارینا شده است.

والریا ریتوینا ، نماینده اولگا کورموخینا ، در گفتگو با MK ، از چگونگی آخرین دادرسی بین ستاره ها برای حق اجرای ضربه Tsoi گفت.

ریتوینا شروع كرد: “از طرف شخص سوم ، از ملادزه ، هیچ كسی به دادگاه نیامد.” – اما شب قبل از دادرسی ، نامه شاکی اعتراض کتبی از وکیل ادعایی ملادزه دریافت کرد.

در سند ، اگر بتوانید آن را بدین ترتیب بخوانید ، فقط جملات احساسی ، سخاوتمندانه همراه با تعجب و علامت سوال و عناوین هنری ارائه می شود: “از نظر اسطوره ای” ، “به طور معجزه آسایی”. طرف هیچ سندی در مورد تأیید حقوق پردازش ملادزه در سال 2015 ارائه نداد. در حالی که حقوق کار مجدد در سال 2015 توسط برچسب موسیقی “Moroz Records” اعطا شد (در آن زمان مدیریت حقوق وراث) آن گاگارینا بود “.

بعدی چه شد؟

– متعاقباً ، قرارداد لیبل با گاگارینا باطل شد. و هیچ کس در قراردادها با اولگا اختلاف نکرد. بنابراین ، علاوه بر نقض آشکار کپی رایت کورموخینا ، معلوم شد که نه گاگارینا و نه ملادزه زمینه قانونی برای ایجاد هرگونه پوشش در سال 2015 ندارند