رئیس جمهور مرکز خرید Sugdien را در B. Gafurov افتتاح کرد و به 150 کودک یتیم

هدایایی اهدا کرد typeof = “v: Breadcrumb”> خانه / اخبار / خانه / رئیس جمهور مرکز خرید Sugdien را در B. Gafurov افتتاح کرد و به 150 یتیم هدیه داد

<قابل خواندن = "81">

رئیس جمهور مرکز خرید Sugdien را در B. Gafurov افتتاح کرد و به 150 یتیم هدیه اهدا کرد 15 اکتبر 2020 12:35 بعدازظهر

Avesta.Tj | 10/15/2020 | رئیس جمهور تاجیکستان ، امامعلی رحمان ، در اولین روز بازدید کاری خود از منطقه سغد در منطقه B.Gafurov ، با برداشتن پوشش از یک پلاک نمادین ، ​​مرکز تجارت و خدمات سوگدیون را باز کرد.

به گفته سرویس مطبوعاتی رئیس دولت ، امامعلی رحمان مطلع شد که ساخت تاسیسات در آگوست 2015 با مشارکت بیش از 70 سازنده محلی با استفاده از مصالح ساختمانی تولید داخل آغاز شد و در اکتبر سال 2020 به پایان رسید.

این ساختمان شامل سه طبقه و یک زیرزمین است که در داخل آن دو آسانسور برای سرویس دهی به کارمندان و مشتریان وجود دارد. در طبقه همکف ، نمایشگاهی از محصولات داخلی JSC “Kolinkhoi Kairokkum” برگزار شده است.

در طی آشنایی با محصولات این شرکت ، رئیس دولت امامعلی رحمان دستور داد فروشگاه هایی را برای فروش فرش در سراسر کشور باز کند.

در طبقه دوم مرکز تجارت و خدمات “سوگدیون” ، رهبر امامعلی رحمان ، همراه با افتتاح این مرکز ، گفتگوی آزادانه و صمیمانه ای با 150 یتیم انجام داده و هدایایی را به آنها هدیه داده است.

در طبقه سوم مرکز تجارت و خدمات “سوگدیون” ، یک کارگاه خیاطی تشکیل شده است ، جایی که به 100 دختر و زن محلی شغل دائمی و دستمزد مناسب ارائه می شود.

در آینده ، پس از گسترش دامنه فعالیت ها در مرکز خدمات و تجارت “سوگدیون” ، امکان تأمین مشاغل دائمی و دستمزد مناسب برای 500 نفر از ساکنان محلی وجود دارد.

رئیس جمهور از کارآفرینان داخلی برای ساخت چنین مرکز تجارت و خدمات مدرن ، ایجاد کارگاه ها و تشکیل مشاغل جدید ابراز خرسندی و سپاس کرد.

در اینجا ، رئیس جمهور امامعلی رحمان دستورالعمل های خاصی را برای گسترش بیشتر فعالیت ها به رئیس کارگاه و مسئولان ارائه داد.