جایزه معتبر موسیقی ، ناچیزترین عنوان تاریخ

لقب گرفت

در مجموع ، 18 تولید برای تونی در سال 2020 نامزد شده اند – تقریبا نیمی از سال 2019. برگزارکنندگان این موضوع را با کوتاه شدن فصل به دلیل ویروس کرونا توضیح می دهند. از این گذشته ، بسیاری از نمایش های برتر برادوی تحت محاصره ماه مارس قرار گرفتند. به طور سنتی ، این جایزه در 27 دسته اهدا می شود. اما امسال همه گیرها لیست ها را به شدت کاهش داده اند. بنابراین ، به عنوان مثال ، گروه “بهترین احیای یک موزیکال” بدون نامزد باقی ماند.

اما نمایش موزیکال Jagged Little Pill (“قرص کوچک دندانه دار”) بر اساس فیلم پرفروش موسیقی به همین نام توسط آلانیس موریست در سال 1995 همزمان در 15 دسته از جمله “بهترین موزیکال فصل” نامزد شد. در همین گروه ، نسخه صحنه ای فیلم افسانه ای مولن روژ درباره یک کلوپ شبانه در پاریس در ابتدای قرن با او و همچنین موزیکال تینا در مورد زندگی خواننده تینا ترنر با او رقابت می کند.

نمایش برده توسط جرمی او. هریس ، که 12 نامزدی دیگر دارد ، دو قسمت The ارث توسط متیو لوپز با 11 نامزدی ، Grand Horizons of Bess Wahl ، Sea Wall / A Life of Simon Stevens و Nick Payne و The Sound عنوان بهترین تولید تئاتر را ادعا می کنند. درون آدام راپ.

فقط سه عنوان برای بهترین نمایش رقابت می کنند: خیانت توسط هارولد پینتر ، فرانکی و جانی در مهتاب توسط ترنس مک نالی و نمایش یک سرباز توسط چارلز فولر.

“بسیاری از مردم نتوانسته اند نمایش های خود را باز کنند ، بنابراین بسیاری با تأثیر واقعی همه گیری دست و پنجه نرم می کنند. مردم از شغل خارج می شوند. برخی از مردم می فهمند که دیگر هرگز برنخواهند گشت. “کارگردان بس وال ، کارگردان که برای بازی در” Grand Horizons “نامزد دریافت اولین جایزه برادوی شد. – امروز یک روز بسیار تلخ و شیرین است. به نوعی ، تلخ شیرینی را حتی شیرین تر می کند زیرا می دانیم که می توان خیلی زود از بین برد. “

منتقدان آمریکایی قبلاً تونی 2020 را ناچیزترین در تاریخ 74 ساله خود لقب داده اند. از این گذشته ، همه گیری هایی که در 12 مارس برادوی را تعطیل کرد ، مهیج ترین نمایش های این فصل را از نظر دور نگه داشت. به عنوان مثال ، موزیکال باب دیلن ، دختری از کشور شمالی ، وست ساید استوری به کارگردانی ایو ون هوو و موزیکال جدید شش ، که بعد از پیش نمایش مجبور به بستن شد.

خود تاریخ مراسم هنوز مشخص نیست. بیش از یک بار از تابستان به پاییز منتقل شده است ، اما بدون مشخصات خاص. در حالی که برگزارکنندگان در یک مورد اتفاق نظر دارند – تونی در قالب مجازی برگزار خواهد شد. به طور معمول جوایز در ماه ژوئن اهدا می شوند ، زمانی که برادوی بیشترین بازدید کننده را دارد. طبق سنت ، 41 تئاتر واقع در برادوی نامزد دریافت این جایزه هستند. به بقیه می توان یک جایزه در گروه تئاتر منطقه ای اهدا کرد.

معمولاً CBS مراسم را از تالار موسیقی رادیو سیتی پخش می کند ، اما افراد داخلی برادوی گزارش می دهند که هیچ توافق نامه مشارکت رسانه ای حاصل نشده است.

این البته ارزش جوایز را نفی نمی کند ، به ویژه برای نامزدها و برندگان. اینگونه است که نمایشنامه نویسان ادعای بهترین نمایش چهره کاملاً جدیدی در برادوی هستند ، بنابراین چنین شناختی ، البته با کمی رقابت ، به شهرت آنها کمک می کند.