تیم ملی فوتسال تاجیکستان اردوی آماده سازی خود را در دوشنبه

ادامه می دهد

تیم ملی فوتسال تاجیکستان اردوی آماده سازی خود را در دوشنبه ادامه می دهد 8 اکتبر 2020 ، ساعت 11:00

15 Avesta.Tj | 10/08/2020 | مرکز مطبوعاتی فدراسیون فوتبال این کشور گزارش می دهد تیم ملی فوتسال تاجیکستان در یک اردوی آماده سازی در دوشنبه به کار خود ادامه می دهد.

همانطور که اشاره شد ، تیم تحت هدایت الكساندر زابیرادزه متخصص گرجی در حال آماده سازی برای قسمت نهایی مسابقات قهرمانی آسیا 2020 است كه از 2 تا 13 دسامبر در كویت برگزار می شود.

در اردوی آموزشی در دوشنبه ، تیم ما روزانه دو تمرین را در مجموعه ورزشی کمیته مالیات جمهوری تاتارستان انجام می دهد. 18 بازیکن – 3 دروازه بان و 15 بازیکن میدانی – از سه باشگاه لیگ فوتسال حرفه ای تاجیکستان در این اردو حضور دارند.

توجه داشته باشید که در شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا که از 2 تا 13 دسامبر در کویت برگزار می شود ، تیم ملی تاجیکستان در گروه “A” بازی خواهد کرد. رقبای تیم ما تیم های ملی ترکمنستان ، ویتنام و عمان خواهند بود.

پنج تیم برتر مسابقات قهرمانی آسیا 2020 بلیط شرکت در نهمین جام جهانی فوتسال فیفا را که سال آینده در لیتوانی برگزار می شود ، دریافت می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>