مرگ الكساندر كالیانوف ضربه ای بود برای پوگاچوا و تیسگانوا

آلا بوریسوونا پوگاچوا اغلب اخبار ناراحت کننده را با طرفداران به اشتراک نمی گذارد. اما روز جمعه ، 2 اکتبر ، پریما دونا به طرفداران گفت که مهندس معروف صدا و دوست نزدیک او الكساندر كالیانوف درگذشت. همانطور که مشخص شد ، الکساندر ایوانوویچ نه تنها برای آلا بوریسوونا ، بلکه برای بسیاری از ستاره های پاپ شوروی و روسیه نیز همراه بود.

ویکا و وادیم تسیگانوف در گفتگو با MK گفتند که الکساندر ایوانوویچ کالیانوف یک مبارز واقعی بود ، علی رغم اینکه بیمار بود اما به کار خود ادامه داد. مهندس صدا بیماری را حتی از نزدیک ترین افراد پنهان کرد.

ویکا شروع کرد: “من اولین آلبوم خود را با او ضبط کردم.” – او خودش آن را ارائه داد ، و به صورت رایگان. الکساندر ایوانوویچ به پول وابسته نبود ، این ویژگی یک فرد واقعی است. او همیشه به شعر حساس بود ، معنای موجود در آهنگ ها برای او بسیار مهم بود. یک مرد افسانه ای ، بسیاری از نوازندگان از استودیوی او عبور کرده اند. الكساندر ایوانوویچ مربی واقعی بود. ضرر بزرگی برای بسیاری از هنرمندان. “

– آخرین بار کی او را دیدید؟

– در کنسرت های کرملین و یونان. الكساندر ایوانوویچ در سالهای اخیر در آمریكا زندگی می كرد. من اغلب در ساعت های کاری با وادیم تماس می گرفتم ، شب ها ، آنها مدت طولانی صحبت می کردند. الكساندر ایوانوویچ موسیقی را احساس می كرد و همیشه نسبت به آثار جدید واکنش نشان می داد. وی گفت كه خارجی ها نمی دانند كه چطور می توانند مقدمات صالح را انجام دهند.

مقاله مرتبط  رقابت پذیری محیط زیست چین

– همسر ویکا ، وادیم تیسگانوف اعتراف کرد که از بیماری کالیانوف اطلاع داشته است

– یک ضرر بزرگ ، – می گوید وادیم. – خانواده ما با الكساندر ایوانوویچ با احترام رفتار كردند. او اولین آلبوم را برای ویکا ساخت ، و سپس کارهای او را دنبال کرد. ما رابطه گرمی داشتیم که برای همیشه در حافظه من باقی خواهد ماند. ساشا شوالیه صدا است! او کاملاً احساس کرد که در وجدان ، به راستی چگونه باید باشد.

– آیا الکساندر ایوانوویچ از سلامتی خود شکایت داشت؟

– او شکایت نکرد ، اما بیماری داشت. نزدیکان او می دانستند که مشکلاتی وجود دارد ، گرچه ساشا چیزی نگفت. او همچنین در مورد زندگی شخصی اش چیزی منتشر نکرد ، ما فقط با او در مورد خلاقیت صحبت کردیم. پادشاهی آسمان برای او.