رسانه ها قوانین زندگی Zemfira

را منتشر کردند

رادیو ما قوانین زندگی خواننده ، موسیقی دان و شاعر مشهور روسی Zemfira را منتشر کرده است. دختر با ناراحتی اعلام کرد که در زندگی او هیچ دوستی وجود ندارد و شک دارد ، شاید او نمی داند چگونه دوست شود. او گفت قبل از این در زندگی دوستانی وجود داشت ، اما همه خیانت می کردند.

“من شعر نمی نویسم ، – با اصرار زمفیرا ، – من برای آهنگ ها شعر می نویسم” وی تصریح کرد که متن برای من به اندازه موسیقی مهم نیست. او هرگز بر آنها حکومت نمی کند و به گفته خودش بهترین ها در 5 دقیقه نوشته می شوند.

این هنرمند همچنین درباره شایعات درباره خوی و بدخلقی خود اظهار نظر کرد. “من خودم را نزاع نمی دانم. در ابتدا ، چنین تصویری ایجاد شد – فروش و انتقال آن آسان تر بود. من کاملاً خواستار ، اما خوش اخلاق هستم. من فردی احساسی هستم و اگر نبودم بیشتر آهنگ هایم را نمی نوشتم. من خودم را یک فرد مثبت می دانم ، اما می توانم فریاد هم بزنم. “یکی از قوانین زندگی این هنرمند می گوید.

“من یک حلقه اجتماعی بسیار باریک دارم. گاهی اوقات برای ماهیگیری تنگ می شود. من از کودکی ماهی را دوست دارم. آنها سکوت می کنند “، بت بسیاری از روس ها درباره خودش گفت.

زمفیرا همچنین در مورد عشق صحبت کرد. “شما می توانید جزئیات را دوست داشته باشید ، اما می توانید به موفقیت ها احترام بگذارید. این اتفاق می افتد که من هم یک نفر را دوست دارم و هم به او احترام می گذارم. اما این ستاره نادر است. ”