جزئیات طرح ذغال سنگ زیر مونالیزا

شناخته شده است

نقاشی” مونالیزا “توسط نقاش بزرگ لئوناردو داوینچی بر روی طرحی که استاد به روش خاصی طراحی کرده است ، نقاشی شده است. این مطالعه توسط یک مطالعه منتشر شده در مجله میراث فرهنگی مشهود است. محققان فرانسوی یک اسکن چند طیفی بسیار حساس را با بوم انجام دادند و یک طرح زغال پنهان در زیر لایه رنگ پیدا کردند. این فناوری امکان گرفتن نور در سیزده طول موج مختلف را فراهم کرده است. 1650 عکس از “مونالیزا” در سال 2004 گرفته شده است ، کارشناسان 15 سال به مطالعه آنها پرداختند.

“داوینچی از spolvero استفاده کرد ، یک روش طراحی مبتنی بر استفاده از یک کیسه کتانی پر از زغال چوب. به علاوه ، نشانه هایی روی سر مونالیزا وجود داشت که می توانست طرحی از یک سنجاق سر باشد. واقعیت این که سنجاق در نسخه نهایی نیست ، نشان می دهد که نتایج این کار نشان می دهد که این پرتره به اندازه تصویر یک زن “غیر واقعی” نیست که بتوان او را با یک الهه مقایسه کرد. ”

پیش از این ، باستان شناسان روسی درباره اسرار کرملین تولا گفتند. مورخان معتقدند كه این یك معبد آجرى دو ستون و پنج گنبدى بوده و بر پایه اى از سنگ آهك پلاستیك محلى قرار داشته است. در مورد جزئیات نما ، آنها سفید شدند. کارشناسان می گویند این سر با کاشی های آبیاری سبز پوشانده شده است. این قطعات آن بود که در حین حفاری پیدا شد. باستان شناسان همچنین قطعاتی از کاشی های اجاق گاز را یافته اند. یک منبع رسمی ادعا می کند که این شهر به سرعت رشد کرده است. در دهه 1760 کلیسای جامع قدیمی بازسازی شد. اگر در مورد ساختمان جدید صحبت کنیم ، که تا به امروز باقی مانده است ، پس از آن 3-4 برابر بزرگتر از معبد قبلی است