“مدرسه بازی مدرن” بینندگان واکسینه شده

پشت یک میز بلند پوشیده از یک سفره سفید ، درست روبروی مغازه باغ در بلوار نگلینکی ،” پزشکان “مشهور و بزرگی وجود دارد: ایرینا آلفروا ، یوری چرنوف ، الكساندر گالیبین ، ولادیمیر كاچان ، النا سانائوا ، تاتیانا ودنیوا. در اینجا – مارات باشاروف ، النا زاخاروا ، ماریا پوروشینا ، والریا لانسکایا ، وادیم کلگانوف و دیگران. سر پزشک رئیس هنری تئاتر جوزف رایخلگوز است.

– توجه! به هرکسی که واکسینه شود گواهی فرم تاسیس شده امضا شده توسط هنرمندان ما داده می شود ما تضمین می کنیم: از این پس فقط برای تئاتر ریشه می دهید! – “پرستاران” ، بازیگران جوان گروه ShSP ، به مبارزات انتخاباتی خود ادامه می دهند. اما لازم نیست زیاد تبلیغ کنید: افراد زیادی هستند و شما باید با توجه به فاصله اجتماعی یک صف درست کنید. بینندگان گواهینامه های خود را با امضای هنرمندان مورد علاقه خود دریافت می کنند.

پس از چنین رویه تفریحی و سرگرمی ، هنرمندان و نمایندگان رسانه ها به ساختمان تئاتر رفتند ، مدیر هنری سپاس نامه های وزارت فرهنگ را به تاتیانا ودنیوا بازیگر و آنا گروگل کارگردان اهدا کرد او همچنین جعبه ای را با جایزه ای از اوگنی گریشکووت نشان داد. با این حال ، بیشترین جایزه در سالن نبود: او در تئاتر Sovremennik است ، جایی که نمایش جدید او نمایش داده می شود.

Iosif Raikhelgauz اولین های آینده را نام برد: تا پایان سال ، “همه چیز اینجا” از دیمیتری کریماف ، “بدون تولستوی” ساخته اولگا پوگودینا-کوزمینا به کارگردانی الکساندر سوزونوف ، “پشت فیل” ساخته آندری رایکین به کارگردانی گرتا شووشویچوته روی پوستر ظاهر می شود. و در نیمه دوم فصل ، تمرینات برای دو اجرا بر اساس آثار اوگنی وودولازکین آغاز می شود – “هوانورد” (رمان توسط شاگرد Reichelgauz آلینا کوشیم روی صحنه می رود) و “Parodist” (خود مدیر هنری قرار است این نمایش را روی صحنه ببرد). همچنین قرار است نمایش “خوشبختی زنان” که وکیل مشهور میخائیل بارشچفسکی با همکاری کارگردان تئاتر “اکاترینا کریتوا” نوشت ، روی صحنه رود و توسط مارات گاتسالوف اجرا می شود. Iosif Raikhelgauz همچنین در مورد نمایش جدید دیمیتری بیکوف “آخرین جانباز” صحبت کرد – یک جزوه طنز با موضوع روز ، که این نویسنده بسیار موفق است.

– برنامه های زیادی وجود دارد. و در پایان گفت: مهمترین آنها مقاومت در برابر این شرایط دشوار است. –