ترجمه مقاله

10 شرکت برتر ترجمه در دالاس ترجمه مقالات
توسط: اما اندرسون ارسال شده در دوشنبه ، 17-05-2021

10 شرکت برتر ترجمه در Dallas-min.png
دالاس بعد از هوستون و سن آنتونیو بزرگترین ایالت تگزاس است. این نهمین شهر پرجمعیت ایالات متحده آمریکا است. این هتل به خاطر کابوی های دالاس ، فرودگاه بین المللی فورت ورث و نمایش های تلویزیونی مشهور است. دالاس دارای کشش مغناطیسی است بنابراین افراد متنوعی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. مردم به دلیل پایین بودن نرخ بیکاری ، تنوع شغلی و رشد به دالاس نقل مکان کرده اند. 500 شرکت فورچون نیز در شهر دالاس مشغول به کار هستند. برای پاسخگویی به نیروی کار متنوع از سراسر جهان. شما باید در حال کسب خدمات شرکت های ترجمه باشید ، بنابراین بیایید نگاهی به 10 شرکت برتر ترجمه در دالاس بیندازیم .

آکوربی
Akorbi یک شرکت ترجمه با بالاترین رتبه است که از طریق بستر سازگار خود به شرکت های جهانی کمک می کند تا از طریق ترجمه ، تفسیر ، بومی سازی ، تعدیل محتوای چند زبانه ، سلامت از راه دور و زبان شکایت به اهداف خود برسند. محصولات و خدمات Akorbi به گونه ای طراحی شده اند كه مشتریان احساس می كنند خدمات علی رغم موقعیت ، فرهنگ و زبانشان متناسب با نیازهای آنها متناسب است.

خدمات زبان IEE
خدمات زبان IEE به مدت 30 سال خدمات ترجمه معتبر ارائه می دهد. این ترجمه ترجمه های معتبر را در زمینه های مختلف پزشکی ، فنی ، حقوقی ، مالی و مهاجرت ارائه می دهد. مردم دالاس به دلیل کیفیت عالی ، زمان چرخش گوگل ترجمه سریع و بهترین پشتیبانی از مشتری به خدمات زبان IEE اعتماد می کنند. همچنین عضو انجمن مترجمین آمریکا است. این ترجمه ترجمه های بی عیب و نقص را با قالب بندی کلمه به کلمه مطابق سند اصلی با قیمت پایین در هر صفحه برای شما فراهم می کند.

ترجمه مریخ
Mars Translation یک شرکت ترجمه دارای رتبه عالی است که با خدمات ترجمه برتر با نرخ مقرون به صرفه به جهانی سازی تجارت شما کمک می کند . این تیم تیمی از زبان شناسان معتبر را استخدام کرده است که می توانند ترجمه های طولانی را در زمان مقرر انجام دهند بدون اینکه در کیفیت برتر به خطر بیفتند. ترجمه مارس خدمات ترجمه را برای زبان های مختلف از سراسر جهان ارائه می دهد و یک سیستم پشتیبانی چند زبانه را فراهم می کند. شرکت های درجه یک دنیا خدمات Mars Translation را ترجیح می دهند ، این شرکت از بهترین شرکت های ترجمه در دالاس است .

راه حل های زبان TRANSL8
TRANSL8 LANGUAGE SOLUTIONS برای اولین بار به شما در انتقال پیام شما از طریق خدمات ترجمه دقیق کمک می کند. این تیم تیمی از مترجمان ، ویراستاران ، ناشران دسک تاپ ، تصحیح کنندگان و مهندسان بومی سازی را استخدام کرده است که خدمات ترجمه بی عیب و نقص را طبق فرهنگ و تفاوت های زبانی ارائه می دهد. مترجمان حرفه ای استفاده از واژه نامه های ترجمه، تا به تاریخ واژه نامه ها، و ابزار اصطلاحات صنعت خاص. پروژه ترجمه شما به چنین مترجم شایسته ای داده می شود که موضوع محتوای شما را بداند.

فضای تگزاس
Texas Space یک شرکت ترجمه حرفه ای است که خدمات ترجمه بی وقفه را با نرخ اسمی ارائه می دهد. این شرکت از کلیه ابزارهای فناوری خود برای ارائه خدمات ترجمه مرفه در زمینه های مختلف مانند مهاجرت ، ترجمه علمی و قانونی اسناد استفاده می کند. کیفیت پروژه های ترجمه با توجه به انطباق Texas Space با استانداردهای ISO 9001: 2015 تضمین می شود. همچنین اطمینان حاصل می کند که داده های شما محرمانه و ایمن باقی مانده و در صورت بروز مشکل می توانید پشتیبانی مشتری 24/7 را دریافت کنید.

رونویسی GMR
GMR یکی از مشهورترین شرکتهای ترجمه در دالاس است. این راه حل ترجمه و نسخه برداری بی عیب و نقص برای پروژه های جهانی است. ارزش شرکت رونویسی GMR شفافیت است که آن را از سایر شرکت های ترجمه متفاوت می کند. این خدمات در حال ارائه خدمات رونویسی به کلیه شرکتهای کوچک و متوسط ​​و سازمانهای دولتی و غیردولتی است. متخصص رونویسی مستقر در ایالات متحده به جزئیات توجه می کند و اطمینان حاصل می کند که تمام پروژه های رونویسی و ترجمه 99٪ دقیق هستند.

CCJK
CCJK یک ارائه دهنده راه حل چند زبانه مجاز است که به مدت دو دهه خدمات ترجمه در کلاس جهانی ارائه می دهد. تمام پروژه های ترجمه توسط منابع شایسته ای انجام می شوند که متخصص موضوعی در زمینه های خود هستند و کیفیت بالای خدمات را تضمین می کنند. این سازوکار رتبه بندی ویژه ای را که با سیستم تضمین کیفیت ادغام شده است ، اجرا کرده است. این به ساده سازی گردش کار ترجمه کمک می کند و از ثبات نتایج ترجمه اطمینان می دهد. گردش کار ساختار یافته باعث صرفه جویی در هزینه می شود و CCJK خدمات برتر را با نرخ مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه می دهد.

خدمات ترجمه جهانی
Universal Translation Services یک شرکت ترجمه جهانی است که خدمات ترجمه با کیفیت عالی را با نرخ مقرون به صرفه ارائه می دهد. این تیم دارای یک زبان شناس صالح است که ترجمه ای بی نقص را به چندین زبان ارائه می دهد. پروژه ترجمه شما هر چقدر طولانی باشد ، کارکنان اختصاصی خدمات ترجمه جهانی به طور دقیق پروژه شما را کنترل می کنند. همچنین با صدور گواهینامه ISO پشتیبانی می شود بنابراین قوانین دقیق در ترجمه پروژه ها رعایت می شود تا کیفیت را ثابت نگه دارد.

مترجمان TDSP
TDSP یک شرکت ترجمه مبتنی بر ابر است. تقریباً 27000 فروشنده دارد و توسط سازمان پیشرو صنعت در بین 100 فروشنده برتر ترجمه قرار دارد. اگر به دنبال خدمات ترجمه معتبر هستید ، TDSP بهترین گزینه برای دریافت خدمات ترجمه بی نقص در زمینه های پزشکی ، تجاری و حقوقی است. علاوه بر این ، این خدمات ارائه خدمات رونویسی ، ترجمه خدمات ترجمه ، ترجمه خدمات مهاجرت به بازار و بیش از 200 زبان را دارد .

TransNation Translations Inc
اگر می خواهید ترجمه دقیق با استفاده از نیروی انسانی انجام شود ، TransNation گزینه خوبی است. این شبکه دارای 800 نفر به علاوه زبان شناسان معتمد است که با توجه به مهارت هایشان پروژه های خاصی داده می شود. این سرویس خدمات ترجمه و ترجمه بومی سازی را به بیش از 100 زبان ارائه می دهد. TransNation در حال ارائه یک راه حل یک مرحله ای برای تمام نیازهای زبان شما است. ضمن تأمین نیاز ترجمه مشتری ، کیفیت و استطاعت مشتری را در ذهن نگه می دارد. زبان شناسانی که در TransNation کار می کنند بیشتر از ایالات متحده آمریکا هستند و دارای مدرک دانشگاهی به زبان مادری خود هستند.

بسته بندی کردن:
ملیت های مختلف در دالاس زندگی می کنند. بنابراین برای برقراری ارتباط با آنها در مورد هر جنبه از زندگی ، به خدمات ترجمه نیاز دارید. خواه یک کارآفرین ، مهاجر یا توریست باشید ، می توانید شرکت ترجمه را از لیست 10 شرکت برتر ترجمه در دالاس بر اساس شرایط ترجمه خود انتخاب کنید. ارتباطات دقیق رمز موفقیت در جهان جهانی شده است. بنابراین هوشیار باشید و منطقاً یک شرکت ترجمه را انتخاب کنید.