ساختمان تعمیر شده و مجهز به ناجیان تاجیک تحویل داده شد – اوستا

ساختمان تعمیر شده و مجهز تحویل امدادگران تاجیک

7 دسامبر 2020 ، ساعت 16:36

09اوستا. Tj | 07.12.2020 | مراسم بهره برداری از ساختمان تازه بازسازی شده ریاست جمهوری جمهوری تخصصی خدمات جستجو و نجات کمیته شرایط اضطراری و دفاع مدنی تاجیکستان امروز ، 7 دسامبر در دوشنبه برگزار شد.

نوسازی و تجهیز ساختمان در قالب یک پروژه چهار ساله “تقویت ظرفیت کاهش خطر و واکنش در برابر بلایا” که در سپتامبر 2016 بین CoES ، دولت ژاپن و برنامه توسعه سازمان ملل متحد امضا شد ، انجام شد.

در مراسم افتتاحیه رئیس کمیته شرایط اضطراری رستم نظرزودا ، رئیس دفتر UNDP ، خانم پراتیبها مهتا ، سفیر ژاپن در تاجیکستان ، آقای تاکایوکی میاشیتا و روسای چندین سازمان بین المللی معتبر در جمهوری تاجیکستان حضور داشتند.

رئیس CoES در سخنان خود از پشتیبانی شرکا در روند بازسازی ساختمان اداره نجات دهندگان CoES تشکر کرد و خاطرنشان کرد که شرایط ایجاد شده برای نجاتگران بر خدمات آنها تأثیر می گذارد و کمک سریع به مردم خواهد بود.

میهمانان ساختمان تازه بازسازی شده ، دفاتر ، مجهز به تجهیزات لازم را مورد بررسی قرار دادند. مبلمان و سایر ظروف توسط برنامه توسعه سازمان ملل در تاجیکستان ، آژانس زیستگاه آقاخان و صندوق کودکان سازمان ملل در تاجیکستان خریداری شده است.

این ساختمان از دو طبقه تشکیل شده است که دارای کلاس های تخصصی ، گاراژها ، دفاتر کارمندان واحد نجات است. اتاق ها و کلاس های موضوعی مجهز به کلیه تجهیزات لازم هستند.

همچنین مهمانان با تکنیک و تجهیزات خاصی که در ترازنامه دفتر وجود دارد آشنا شدند.

مقاله مرتبط  آنها تصمیم گرفتند تاریخچه پرونده اولگ منشیکوف را به قیمت دو هزار دلار

در این جلسه درباره اجرای پروژه ، نتایج بدست آمده در سال 2020 و برنامه کاری سالانه این پروژه برای سال 2021 بحث و تبادل نظر شد.