عبارتPE-RTمخففPolyEthylene Raised Temperatureمی باشد

لولههای فولادی در صنعت ساخت و ساز نیز کاربرد ویژهای دارند. تولید لوله فولادی در اندازههای مختلف و همچنین ظاهر متناسب باعث شده که از آن در ساختمانسازی و حتی صنایع مختلف استفاده شود. اما در حال حاضر آنچه که در اینجا قرار است به آن بپردازیم، ویژگی های لوله های پنج لایه است که باعث می شود در حین خرید تبدیل به گزینه ی اصلی شما شود. میشود. همچنین لولههای سبک دربرابر دمای بسیار بالا و حرارت زیاد، مقاومت دارند که موجب بکارگیری بیشتر این لولهها در صنایع مختلف از جمله صنعت فولاد میشود. برای اتصال نوع دنده ای در دمای کار 260 درجه سانتی­گراد، حداکثر فشار کار مجاز آن تا 9 بار کاهش می­ یابد.

در هنگام تغییرات قیمت در بازار آهن، همواره محصولات زیادی تحت تاثیر قرار میگیرند و موجب بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت این محصولات میشوند. اما فولاد ضدزنگ 340L این محدودیت را ندارد زیرا درصد کربن کمتری دارد و به راحتی می توان آن را در ساخت و تولید لوله هایی که قرار است در دماهای بالا کاربرد داشته باشند، استفاده کرد. لوله مبلی به لوله روغنی نیز معروف است، زیرا که به نسب لولههای فولادی دیگر وزن بسیار کمتری دارند.

گستردگی در موارد استفاده از لوله صنعتی منجر به تنوع بالای محصولات تولیدی در دسته لوله صنعتی شده است. در ادامه این مقاله به معرفی لوله مبلی و انواع آن پرداخته و با کاربرد این نوع لوله سبک در صنایع مختلف آشنا خواهیم شد. لوله فولادی بدون درز به سبب تحمل فشار بالا، در لولههای فشار سیستم لولهکشی و دیگ بخار کشتیها استفاده میشود. در کل لولهها در دو نوع تولید میشوند، بدون درز و دارای درز جوش ممتد. بنابراین لولههای مبلی از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و در عین حال به دلیل ورقی که از آن تولید میشوند به راحتی نیز خم میخورند.

لوله های پلاستیکی که لوله هایی توخالی با مقطع دایره ای شکل هستند که عمدتاً برای عبور جریان مایعات، گازها، سیالات با ذرات معلق و یا جامدات دانه بندی شده استفاده می شوند. این مجموعه علاوه بر فروش لوله و پروفیل به شکل خام، مجهز به بزرگترین کارگاه برش PLC لوله و پروفیل، ۳ خط کشش سرد (فرمینگ) لوله و همچنین کارگاه پلیش اوربیتالی لوله است ، تا بتواند در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان گرامی تا حد ممکن فرایند های پیش تولید آنها را نیز به عهده گیرد . کاربرد ویژه لولههای مبلی در صنعت هوایی، اسلحهسازی، کشاورزی و دستگاههای صنعتی نظیر ریلها میباشد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لوله های بدون درز فلزی لطفا به بازدید از وب سایت ما.