“ما از گرسنگی می میریم”: درباره عذاب ستاره های روسی به دلیل بحران معروف شد

آنها درخواست های مربوط به هزینه ها را کاهش می دهند ، اما هنوز هیچ سفارشاتی ندارند

سرگئی لاوروف ، مدیر کنسرت صوفیا روتارو ، به گفتگو گفت: 2020 سخت ترین سال برای ستاره های پاپ خواهد بود ، قبلاً چنین چیزی اتفاق نیفتاده است – هزینه ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است. وی خاطرنشان کرد که هیچ کس احزاب شرکتی ندارد. و این در حالی است که بسیاری همچنان به انتشار آهنگ های جدید ادامه می دهند و دارای بازدیدهای کامل هستند.

“ما تعداد زیادی بازدید داریم ، فقط جایی برای خواندن نداریم. داریم از گرسنگی می میریم. ما بدون کار می نشینیم ، اصلاً کنسرتی برگزار نمی شود. و مشخص نیست که آنها در سال جدید خواهند بود یا خیر. “وادیم کازاچنکو ، خواننده و ایرا آمانتی به لاوروف گفتند.

بسیاری از هنرمندان برچسب قیمت خود را برای اجراهای سال نو به شدت کاهش داده اند. بنابراین ، کریستینا اورباکایت ، والریا ، لئونید آگوتین و آنجلیکا واروم قبلاً برای نمایش های خود در سال 3.5 میلیون روبل در منطقه دریافت می کردند ، اکنون آنها هزینه خود را به نصف کاهش داده اند ، اما هنوز تقاضا وجود ندارد. اما سرگئی شنوروف ، همانطور که برای اجرای نمایش 150 هزار یورو درخواست کرده بود ، اکنون درخواست کرده است. اما این معنایی ندارد.

یک مشکل دیگر نیز وجود دارد – برگزاری کنسرت ها تا ساعت 23:00 مجاز است. و بسیاری از مهمانی های شرکتی از نیمه شب شروع می شود. علاوه بر این ، بسیاری از مشتریان برای آزمایش ویروس کرونا به ستاره ها نیاز دارند. خوانندگان و خوانندگان از قبل مجبور به توافق شده اند.

مقاله مرتبط  CEC قرقیزستان از تصمیم لغو تصمیم گیری در مورد انتخابات مکرر پارلمان

در مورد خود روتارو نیز او مضطرب است. در اوکراین در خانه نشسته و به دلیل بسته بودن مرزها نمی تواند در روسیه کنسرت برگزار کند. مدیر کنسرت وی گفت ، در اصل ، او اکنون به هیچ وجه وارد نمی شود.

همچنین نگاه کنید به: “بوریس شکرباکوف بازیگر از کمبود پول شکایت کرد”