کتابخانه های مجازی ایران هم اکنون در دسترس هستند.

قیمت کتابخانه: اصولاً قیمت کتابخانه خانگی بر اساس تعداد طبقات، متریال و متراژ کلی تعیین می شود، اما قبل از قیمت بهتر است ابتدا تصمیم بگیرید که این مدل کتابخانه می تواند انتخاب خوبی برای منزل یا محل کار شما باشد. محیط؟ آیا جای حجم زیادی از کتاب های شما وجود دارد؟1. یک مکان عالی برای تبدیل شدن به یک کتابخانه، دیوار پشت مبل است. این ممکن است کمی بیشتر در فضای خانه شما صرفه جویی کند، اما مزایای بسیار دیگری نیز دارد. اگر مستاجر هستید لازم نیست برای کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی دیوارها هزینه کنید و این ارزان ترین راه برای پوشاندن بزرگترین دیوار خانه شماست.
اختصاص دهید. در صورتی که کتاب ها به اندازه کافی برای تناسب هر قفسه با موضوع خاصی نباشد، می توان برای زیبایی بیشتر روش چیدمان را تغییر داد. یکی از روش های زیباسازی ظاهر کتابخانه، چیدمان کتاب ها بر اساس اندازه آنهاست. کتاب های هم اندازه را در قفسه ها قرار دهید که بر اساس طول مرتب شده اند. در نتیجه ظاهر کتابخانه شما یکنواخت خواهد بود. در کتابخانه، کتاب ها را از جایی که نام و عنوان نویسنده در آن قرار دارد، قرار دهید. کتاب ها به صورت عمودی و افقی روی قفسه چیده شده اند.
کتابخانه الکترونیکی
استفاده از کتاب های صوتی بهترین راه برای این کار است. کتاب‌های صوتی مزایای بسیاری از جمله استفاده مؤثر از زمان تلف‌شده مانند گذراندن ساعت‌ها در ترافیک هنگام سفر در مناطق شهری دارند. کتابخانه تاریخ ما یک منبع عالی از کتاب های مصور رایگان است. مجموعه ای از کتاب های پرفروش و ارزشمند از جمله کتاب های ترکیبی، کتاب های مزرعه حیوانات، کتاب های صوتی خسرو شاهانی، راز و ده ها عنوان دیگر با صدای عالی موجود است. کتابهای مرجع معمولاً در تحقیقات به ویژه توسط دانشجویان، اساتید و محققان استفاده می شود.
کتابخانه آنلاین
با 65% مطالعه چاپی و 25% مطالعه کتاب های الکترونیکی در همان دوره زمانی، آشکار است که اکثر خوانندگان از کتاب های الکترونیکی به عنوان مکمل برای چاپ استفاده می کنند. وقتی برای تفریح ​​به ساحل می روند یا وقتی سر کار هستند آیپدهایشان را به همراه دارند، اما تا زمانی که «کتاب واقعی» دارند، انگار اصلاً کتاب الکترونیکی ندارند. . در زیر تصویری از صفحه اول مقاله آمده است. در تصویر بالا به وضوح می بینیم که بین سال های 2011 تا 2019، 60 تا 70 درصد آمریکایی ها کتاب های چاپی می خوانند و کتاب های الکترونیکی هرگز با کتاب های چاپی قابل مقایسه نیستند!
سایت کتابخانه آنلاین
از آنجایی که من همیشه برای جذب مخاطب کودک کار کرده‌ام، متوجه شده‌ام که بسیاری از مراجعین کتابخانه ما والدین جوانی هستند که هدفشان این است که فرزندان خود را از همان ابتدا با کتاب و کتابخوانی آشنا کنند. درنجفی درباره فعالیت هایی که این اداره در فضای مجازی انجام می دهد، بیان کرد: هر چهارشنبه عصر قصه گویی داریم. این برنامه با هدف تشویق کودکان به کتابخوانی انجام می شود.در واقع معتقدم اگر بذر مطالعه در روح کودک بکارد، میوه آن در آینده نه تنها برای او، بلکه برای اطرافیان و جامعه نیز مفید خواهد بود.
کتابخانه مجازی تبیان
به گزارش خبرنگار مهر، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی همزمان با هفته کتاب و روز کتابخانه از ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه برگزار می شود. کتابخانه های عمومی استان یزد با مراجعه به یکی از کتابخانه ها در سه روز اعلام شده، عضویت رایگان را برای علاقه مندان به عضویت در نظر می گیرد. همچنین علاقه مندان می توانند در صورت وجود گزینه کد تخفیف برای کتابخانه مورد نظرشان، روی آدرس مربوطه کلیک کرده و کتابخانه مورد نظر خود را از لیست کتابخانه های موجود موجود انتخاب کنند. پس از درج کد ملی و شماره تماس، در صورت عدم عضویت در کتابخانه های عمومی و یا نرسیدن به سقف مجاز، کد تخفیف برای متقاضی از طریق پیامک ارسال می شود. در این مرحله نهایی متقاضی می تواند در مهلت تعیین شده به کتابخانه مراجعه و از تخفیف استفاده کند.
همچنین دارای یک موتور جستجو و دسته بندی منظم کتاب ها است که می توان آنها را مرور کرد.DigiLibraries مجموعه ای رو به رشد از کتاب های الکترونیکی رایگان است. مأموریت آن جمع‌آوری نسخه‌های چاپی معتبر از کتاب‌ها از سراسر جهان، ارائه دیجیتالی آن‌ها و در دسترس قرار دادن آن‌ها برای عموم مردم است.گوتنبرگ یکی از محبوب ترین سایت های دانلود خارجی به حساب می آید. با جستجوی کلمات کلیدی، کتاب های مرتبط را در این سایت پیدا کنید. این سایت شامل یک کاتالوگ است که می توان به صورت آفلاین یا با اتصال کم سرعت به آن دسترسی داشت. همچنین امکان مطالعه کتاب با کتابخوان های محبوب Kindle و Amazon نیز وجود دارد که دلیل دیگری برای بهتر بودن این سایت نسبت به سایر سایت های دانلود رایگان کتاب خارجی است.
لی یانگ را در گوشه ای دنج در حین خواندن کتاب می خوانید. این کتابخانه که در منطقه ای آرام و زیبا واقع شده است، دارای محیطی بکر و طبیعی است. این کتابخانه در میان دیگر کتابخانه های زیبا در سراسر جهان متمایز است زیرا اطراف آن را یک حوض زیبا و درختان گردو و هلو احاطه کرده است. معروف ترین کتابخانه دیجیتال ایران تعطیلات آخر هفته، این کتابخانه هزاران دانشجوی چینی را جذب می کند که هم طبیعت و هم علم را دوست دارند. کتابخانه زیبای اشتوتگارت آلمان توسط یک معمار کره ای به سبکی اصلی طراحی شده است. طبقات منظم و طبقات یکنواخت کتابخانه سفید است.