یک دانشجوی 14 ساله چینی می تواند رکورد جهانی گینس را به عنوان بزرگترین نوجوان

دانش آموز 14 ساله دبیرستان چینی می تواند رکورد بلندترین نوجوان گینس را از آن خود کند 22 اکتبر 2020 ساعت 4:25 بعدازظهر

09 A vesta.Tj | 10/22/2020 | به گزارش Renmin Ribao: در شهر لشان ، استان سیچوان چین ، دانش آموز کلاس نهم رن کیو 2.21 متر قد دارد.

18 اکتبر ، او 14 سالگی خود را جشن گرفت. افسران احراز هویت رکورد گینس برای ثبت سوابق رن کیو به شهر لشان آمدند. به همین ترتیب ، او می تواند رکورد بلندترین نوجوان مرد گینس را بشکند.

هنگامی که او سه ساله بود ، قد او 1.5 متر بود که باعث اضطراب والدینش شد. از آن زمان ، آنها بارها او را به پزشکان منتقل کرده اند ، اما همه شاخص های سلامتی طبیعی بوده است. به گفته مادربزرگ رن ، قد بلند او ناشی از وراثت است. قد والدین وی 1.9 متر و قد پدربزرگ و مادربزرگ مادری وی به ترتیب 1.9 و 1.75 متر است. علاوه بر این ، قد پدربزرگ و مادربزرگ در سمت پدر نیز از 1.7 متر بیشتر است.

قد بلند مشکلات زیادی را برای رن ایجاد کرده است. به عنوان مثال ، رهگذران با کمال نگرش به او نگاه می کنند. بنابراین ، او باید سخت کار کند تا ثابت کند که مانند دیگران است. او حتی در کلاس نتایج اول امتحانات مقام اول را کسب کرد. وقتی صحبت از سرگرمی ها می شود ، او پاسخ داد که از خواندن افسانه ها و کتاب های علمی تخیلی و همچنین بازی های رایانه ای لذت می برد.

در مورد احتمال به دست آوردن رکورد جهانی گینس ، رن کیو گفت که این فقط یک جایزه است و مهمتر از همه ، تحصیلات وی است.