4- خانم های باردار و شیرده

من پوست حساسی دارم، آیا هنوز میتوانم از درمارولر با اندازه سوزن ۰٫۵ – ۰٫۱ میلی متر استفاده کنم؟ ۰٫۵ – ۰٫۱ میلی متر درمارولر هنگام غلت زدن صدمه ای نمیزند. درمارولر با اندازه سوزن ۰٫۵ – ۰٫۱ میلی متر بدون درد است و صدمه ای به پوست شما نمیزند و برای پوستهای حساس مناسب است. از این درمارولر برای رفع خطوط استرچ، درمان سلولیت، کمک به رشد مو و بهبود علائم پیری استفاده می کنند.

علاوه بر این همونطور که قبلا اشاره کردیم، این روش باعث ایجاد منافذ خیلی ریز روی پوست میشه و کمک میکنه تا محصولات مراقبت از پوست راحتتر به عمق پوست نفوذ کنند و اثربخشی بهتری داشته باشند. سوزن ۰٫۲۵ میلی متری به تولید کلاژن کمک نمی کند. قبل از اینکه بخواهید درمارولر را انتخاب کنید، باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید و بدانید که پروسه درمانی آن چگونه است و این نوع درمان اساسا از طریق همین سوزن هاست که به آرامی روی پوست کشیده می شود و می تواند نواحی پوست را بپوشاند.

غلتک درما را بعد از هر بار چرخش کمی بلند کنید – این کار باعث میشود که سوزن ها میکرو کانالهای جدیدی در پوست ایجاد کنند نه اینکه مرتبا از همان کانال ها عبور کنند. نکته مهم دیگر اینکه قبل از استفاده از این دستگاه پوست باید تمیز و ضدعفونی شده باشد. فراموش نکنید که درمارولر خود را در الکل ایزوپروپیل خیس کنید تا قبل و بعد از استفاده تمیز و ضد عفونی شود.

بهتره قبل از انجام این روش اطلاعات کاملی در رابطه با اون کسب کنید و پوستتون رو برای دریافت این روش درمانی آماده کنید. اما اگر به این کار علاقه دارید یا قصد مهمانی رفتن دارید و می خواهید آرایش کنید، دقت کنید که حتما تمام ابزار آرایشی تان را ضد عفونی کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از درمارولر دی آر اس مدل 6in1 ice دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.